МЕНЮ


3 червень 2010 - 23:04

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК ВІДЛЕТІВ НА ПОВІТРЯНІЙ КУЛЬЦІ


У цьогорічному святі, як і в попередні роки, взяв участь міський голова Володимир Пузаков, побувавши на врочистих лінійках у СЗОШ № 6, школі-інтернаті та колегіумі. У першому з навчальних закладів він вручив випускникам свідоцтва про повну загальну середню освіту та відзнаки за навчальні досягнення.

– Шановні школярі, випускники, вчителі, батьки та інші гості свята, – сказав Володимир Пузаков перед врученням атестатів і відзнак. – Я з великим задоволенням вітаю всіх вас зі світлим святом останнього дзвоника. Дорогі випускники, із сьогоднішнього дня ви вступаєте в нове для вас доросле життя. Але в рідній школі вас завжди пам’ятатимуть і завжди в ній раді будуть вас бачити. Бажаю вам успіхів у подальшому житті. А всім іншим школярам зичу добре відпочити на канікулах і повернутися у відремонтовані чисті класи. Про ремонт шкіл влітку потурбуються міська влада та ваші педагоги. Щастя вам і здоров’я!

Вихованці школи проводжали навчальний рік піснями, танцями й віршами, а першокласники побажали випускникам щасливого плавання в неспокійному дорослому житті.

У Кіровоградську школу-інтернат міський голова приїхав разом з шефами навчального закладу – представниками управління МВС України в Кіровоградській області. Володимир Пузаков вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту "золотим" і "срібним" медалістам, а також відзнаки за перемоги й участь у багатьох шкільних, міських, усеукраїнських та міжнародних олімпіадах, змаганнях, конкурсах. І повідомив, що в цьогорічному міському бюджеті закладено кошти на ремонт даху навчального закладу. Ця новина вельми сподобалася всім присутнім на лінійці. Іншим вагомим подарунком школі-інтернату став презент від міліції: начальник управління МВС України в області Віктор Пащенко передав директорові навчального закладу для потреб учнівсько-вчительського колективу відеокамеру.

Учні школи представили цікаву програму з пісень, танців і віршів, які вони виконали з притаманними дітям безпосередністю і щирістю.

У Кіровоградському колегіумі Володимир Пузаков також привітав школярів, випускників, батьків та інших гостей свята із завершенням навчального року, вручив відзнаки тим вихованцям колегіуму, які найбільше відзначилися в різних царинах шкільного життя – у навчанні, творчості, спорті.

Школярі розповідали про свій навчальний заклад піснями і віршами. Випускники присвятили вчителям прощальний шкільний вальс, після чого в небо злетіли десятки повітряних кульок – символів їхнього прощання з дитинством.

А в понеділок, 31 травня, після того, як відлунали випускні бали у школах Кіровограда, на площі перед міською радою зібрались найкращі випускники 2010 року, які були нагороджені золотими та срібними медалями.

Усіх учасників урочистого заходу щиро вітали міський голова Володимир Пузаков, директор гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева та інші.

Теплі слова лунали на адресу всіх, хто досяг найвищих показників у навчанні та позашкільній діяльності, своїми успіхами довів, що наша молодь обирає пріоритетом у житті знання та наукові досягнення.

99 нинішніх випускників Кіровограда отримали із рук міського голови найвищі нагороди за свою повсякденну наполегливу працю у навчанні. Ця молодь є гордістю нашого міста. Нею пишаються не лише вчителі, а й батьки, рідні та друзі. Про це свідчила велика кількість тих, хто заполонив оновлену площу перед міською радою.

Свої виступи талановитій молоді дарували найкращі дитячі хореографічні колективи та юні співаки. А після зворушливого прощального шкільного вальсу, до якого був запрошений і міський голова Володимир Пузаков, в небо піднялись сині та жовті повітряні кульки – символ дорослого життя, в яке вступають цьогорічні випускники. Перед ними зараз відчиняються усі двері, провідні вищі навчальні заклади чекають на нове поповнення, адже українській державі так потрібні високоосвічені громадяни, наполегливі та завзяті.

Те, що їхній нинішній успіх – не випадковість, а результат наполегливої праці й рідне місто пишатиметься ними, запевнив двічі стипендіат Президента України золотий медаліст Олег Римаренко. Від імені батьків випускників подякувала міській владі та педагогам Лариса Мальгіна. Попереду в юнаків та дівчат є ще один відповідальний крок – зовнішнє незалежне оцінювання знань. Сподіватимемось, що вони належним чином складуть і цей відповідальний іспит та займуть студентські лави найкращих вищих навчальних закладів України й світу.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38061 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua