МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:45

Отримали високу оцінку віце-прем’єра


У центрі – шість палат на три місця кожна, кімнати релаксації та ароматерапії, озонотерапії, кінезотерапії, зал лікувальної фізкультури, їдальня, побутові кімнати тощо. Значну увагу в центрі приділяють психологічному супроводу пацієнток, з якими працюють кваліфіковані психологи, психотерапевти та волонтери, які здолали хворобу. Головним спонсором облаштування центру виступила директор ТОВ "Друкмаш-Центр" Людмила Шубіна. За її словами, за попередніми даними, загальна вартість проекту становить близько мільйона гривень.

Сергій Тігіпко дав високу оцінку спільному соціальному проекту кіровоградської влади і бізнесу, наголосивши, що Кіровоградська область може стати пілотною у запровадженні мобільних діагностичних пунктів з профілактики онкозахворювань, що дозволить виявляти рак на ранніх стадіях.

– Рання діагностика онкозахворювань і реабілітація майже усіх захворювань в Україні, на жаль, ще на досить низькому рівні, – зауважив Сергій Тігіпко. – Тому разом з очільником області ми зараз домовляємося, що відпрацюємо перші кроки із запровадження проекту для створення мобільних діагностичних лабораторій. Це особливо потрібно жителям сільської місцевості.

У відкритті реабілітаційного центру також взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Ларін, голова облради Микола Ковальчук, міський голова Олександр Саінсус та інші.

Сергій Тігіпко ознайомився з роботою центру здоров’я "Драйв", продукцією підприємства "Друкмаш-Центр", яке спеціалізується на випуску інвалідних візків, запчастин для них, протезів для інвалідів. Також віце-прем’єр-міністр побував у центрі ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів та міській дитячій лікарні "Добруджа". Головний лікар закладу Василь Хорощак зазначив, що реабілітація та лікування дітей-інвалідів з ураженням нервової системи актуальні як ніколи. На сьогоднішній день у медичному закладі проходять курс лікування 85 дітей. Методики, які застосовують медики, відомі далеко за межами області. Тому, крім дітей з Кіровоградщини, лікуються діти з Черкаської, Київської, Чернігівської, Харківської, Дніпропетровської областей та з Автономної Республіки Крим. Сергій Тігіпко разом із Сергієм Ларіним, Миколою Ковальчуком та Олександром Саінсусом оглянув палати медичного закладу, залу ЛФК, де змонтовано підлогу з підігрівом, кімнати для водних процедур, поспілкувався з медперсоналом, батьками хворих дітей та з маленькими пацієнтами, побажавши їм одужання.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39758 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua