МЕНЮ


27 травень 2010 - 12:01

Підприємців переконали у необхідності реконструкції Центрального скверу


Наразі пропонується знести торговельно-побутовий комплекс «Золоті куполи» (він явно відслужив своє) і спорудити на його місці новий, сучасний. Стосовно цього проекту буде проведено конкурс та обрано найкращий варіант, який має задовольнити усіх майбутніх власників та орендарів.

Йдеться і про реконструкцію підземних сховищ, що під сквером - у першу чергу про заміну водопроводу, що тут прокладено.

– Головне – не тупцювати на місці, адже подібна нарада вже четверта, а підприємці усе не наважаться дати остаточну згоду на участь у реконструкції, – зазначив міський голова. – А в тому, що сквер буде реконструйовано, не сумнівайтесь. І якщо не міська влада буде наполягати на реконструкції, то громада міста примусить це зробити.

Після таких рішучих слів представники бізнесу погодилися, що нинішній стан скверу не задовольняє їх. Але при цьому підприємці висловили пропозиції, що потрібно документально визначити умови, на яких вони вкладатимуть кошти у зведення нового торговельного комплексу.

За результатами цієї наради фахівцям буде доручено розробити ескізний проект з урахуванням вимог ймовірних учасників реконструкції та визначенням приблизної вартості будівельних робіт.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37911 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua