МЕНЮ


14 травень 2021 - 09:06

Підтримали ветеранів коштами


Відповідно до рішення виконавчого комітету Кропивницької міської ради, 105 ветеранам надано матеріальну допомогу з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

По одній тисячі гривень отримали 40 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 36 учасників бойових дій і 29 жертв нацистських переслідувань. Також до пʼятого травня всі ветерани війни отримали з державного бюджету грошову допомогу відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Саме ці теми стали головними під час спілкування з додзвонювачами директорки департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Юлії Вовк на «гарячій» лінії, яка відбулася напередодні Дня памʼяті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні.

– Надходили дзвінки від дітей та онуків ветеранів війни, які хвилювалися, чи отримають їхні батьки чи дідусі та бабусі матеріальну допомогу з міського бюджету, – повідомила Юлія Миколаївна. – На всі запитання дано вичерпні відповіді. Надано грошову допомогу тим громадянам, які брали безпосередню участь у Другій світовій війні. А учасникам війни і дітям війни грошова допомога не надавалась. Відповідна допомога була профінансована ще сьомого травня і перерахована на карткові рахунки отримувачів цієї допомоги. А ті, у кого не було відповідних рахунків, отримали її через поштові відділення, тобто до пенсії їм принесли і цю грошову допомогу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3708 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua