МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:05

Підтримка учасників АТО у Кропивницькому – чи не найкраща в Україні


Підтримка учасників АТО у Кропивницькому з боку міської влади визнана однією з кращих в Україні.
Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк, такий висновок зробили в Асоціації міст України на підставі аналізу роботи з “атовцями”.
– Ми завжді відкриті і доступні для кожного учасника АТО чи членів їхніх родин, – зазначила Юлія Вовк. – Намагаємося використати найменшу можливість, щоб допомогти людям, які віддали найдорожче – життя і здоров’я за наше право жити вільно у незалежній країні.
За інформацією начальника відділу, в Кропивницькому впродовж 2016 року отримали житло 10 родин учасників антитерористичної операції, 638 – земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва.
Ефективним інструментом співпрації із захисниками України є Комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей — мешканців міста на 2016 рік.
У результаті реалізації заходів програми 820 учасників АТО отримали цьогоріч грошову допомогу по 3 тисячі гривень кожен. Родини загиблих продовжують отримувати з бюджету компенсацію на вирішення соціально-побутових питань щомісяця влітку по 272,5 гривні, а в опалювальний період – по 572,5 гривні. До Дня захисника України всім сім’ям, які втратили чоловіків, а їх у Кропивницькому – 46, буде вручено матеріальну допомогу по 2 тисячі гривень.
Тридцять п’ять дітей, які залишилися без батьків, щомісячно отримують з міського бюджету по 1,5 тисячі гривень. Ці кошти будуть надходити їм до 18-річчя, а у разі вступу до вищого навчального закладу – до його закінчення. Учні з родин учасників АТО звільнені від плати за харчування в закладах освіти, а за відвідування уроків у музичних, спортивних, художніх школах сплачують 50 відсотків від вартості навчання.
Крім того, міська влада взяла на себе фінансові зобов’язання зі встановлення пам’ятників на могили героїв АТО. Кожна родина отримує на облаштування місця поховання по 11,2 тисячі гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36474 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua