МЕНЮ


25 сiчень 2002 - 13:27

П’ЯТЕРО КІРОВОГРАДЦІВ СКЛАДУТЬ ОСНОВУ МАЙБУТНЬОЇ ФРАКЦІЇ У ПАРЛАМЕНТІ


Виступаючи з доповіддю на міжпартійному з’їзді, лідер партії “Демократичний союз” Володимир Горбулін відзначив, що передвиборче об’єднання стало для обох партій інструментом проведення власної політики, стрижнем котрої є послідовне, справжнє, а не уявне, відстоювання демократичних цінностей. Він пояснив бажання його партії об’єднатися з Демократичною партією України тим, що ДемПУ була свого часу “першою ластівкою” демократичних перетворень у державі і вже більше десяти років не зраджує своїй ідеології.

Ганна Антоньєва відзначила, що Українська держава у новітній історії пройшла кілька етапів. Це трьохсотліття боротьби багатьох поколінь патріотів, починаючи від часів Запорозької Січі, УНР, до проголошення незалежності у серпні 1991 року.

Після проголошення незалежності ми розбудували інститут державності, створили основи національної економіки. Україну визнав світ, політична незалежність стала незворотною.

— Головною метою нинішнього етапу історичного розвитку держави, — підкреслила лідер ДемПУ Ганна Антоньєва, — має стати досягнення економічної незалежності України. Торговці-посередники не зацікавлені у розвитку національного виробництва, становленні української промисловості, бо це зменшить їхні прибутки. Вони перейшли до відкритої опозиції, почали загрожувати національній безпеці України. Адже дуже часто в угоду посередникам зупиняються підприємства, багатотисячні колективи опиняються на вулиці.

Все це відбувається тому, що нам, демократам, — підкреслила у своєму виступі Ганна Антоньєва, — не вдалося створити політичну силу, яка могла б стати надійною опорою у справі відродження української промисловості.

Чому ж у парламенті держави, в якій розпочалося реальне економічне зростання, немає потужної фракції, яка відстоювала б інтереси українського товаровиробника? Тому головним завданням виборчої кампанії-2002 має стати створення фракції демократичних партій з однією спільною метою — побудувати демократичну, економічно сильну, незалежну державу. Адже економічна незалежність держави — це, у першу чергу, високий рівень життя кожної української сім’ї, який і буде забезпечений сталим зростанням промислового потенціалу держави. Підтримати кількісно і якісно фракцію промисловців, які пройдуть за списком “Виборчого блоку Демократична партія України — партія “Демократичний союз”, зможуть кандидати-мажоритарники. Зокрема, народний депутат України, голова ДемПУ Ганна Антоньєва йтиме кандидатом у депутати по виборчому округу №99 у місті Кіровограді.

Сергій Лелека

Володимир ГорбулінВолодимир Горбулін
Доктор технічних наук, професор, академік НАНУ, голова держкомісії з питань ОПК України.
Народився у 1939 році в місті Запоріжжі, українець. У 1962 році закінчив фізико-технічний факультет Дніпропетровського держуніверситету, 1962-1976 роки — робота у КБ “Южноє”. 1977-88 роки — в апараті ЦК КПУ, з 1980 року — завсектором ракетно-космічної й авіаційної техніки. З 1990 року — в апараті КМ України. 1992 рік — генеральний директор Національного космічного агентства України. 1994-1999 роки — секретар Ради національної безпеки і оборони України.
Лауреат Державної премії СРСР (1990) і премії Академії наук України (1988). Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора (1976, 1982), орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня (1997), орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого І ступеня (1999).Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36132 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua