МЕНЮ


25 березень 2011 - 10:34

"П’ЯТИЙ ЕЛЕМЕНТ"


Фотографією Іван захопився в одинадцять років. Після двох занять у гуртку на станції юних техніків батьки подарували йому "дорослий" фотоапарат. З того часу він почав самотужки шукати і пізнавати секрети цієї справи. Нині І. Леонов – власник фотостудії "iF studio", працює фотокореспондентом у місцевому виданні "Ведомости Плюс". Своїми "ідейними натхненниками" він вважає відомих кіровоградських фотомайстрів Василя Гриба та Олександра Мірошниченка.

На виставці представлені 16 робіт. Це лише невелика частина творчого надбання Івана Леонова, котрий продовжує розробки вічної теми "таїна Жінки", що може дорівнювати "таїні Життя". В цих шістнадцяти картинах, а саме до такого зображення прагне автор, було задіяно всього кілька моделей. Проте одразу глядач цього не помічає, тому що кожне фото – окремий виразний образ зі своїм підтекстом. А всі разом вони створюють певну кольорову та навіть музичну гаму, що п’янить, наче шампанське. І хоча окремі знавці знаходять у технічних прийомах та постановці виставлених робіт деяку наслідувальність, попри все так поетично, так тремтливо подати образ жінки може лише справжній художник.

Майже всі роботи зроблені в стилі "ню". Але автор подає жіноче тіло не як спокусливу страву. І. Леонов, то затіняючи, то висвітлюючи його в золотавому сяйві, що лине з-під крил Ероса, підносить цей образ до висот загадкового Божества. В своїй роботі він наче керувався словами вірша Михайла Ісаєвича: "Таїна Жінки – досі незбагненна. Як світле сяйво Космосу і Часу… Ніколи не пізнаєш достеменно і здивуванням житимеш щоразу".

Роман ЛЮБАРСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40014 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua