МЕНЮ


6 листопад 2015 - 11:26

Пам’ятаймо, за що полягли командир і його бійці


Четвертого листопада на Театральній площі кіровоградці попрощалися з капітаном Тарасом Карпою із 3-го окремого полку спецпризначення, особу якого нещодавно встановили з допомогою експертизи ДНК.

Після прощання із загиблим, під час якого про його професіоналізм і вірність військовому обов’язку розповіли однополчани капітана, та молитви по полеглому його повезли на Алею почесних поховань, що на Рівненському кладовищі, і з військовими почестями поховали.

Тарас Карпа народився 17 лютого 1989 року в селі Лужки Жовківського району Львівської області. Спеціальність "Бойове застосування та управління діями підрозділів військової розвідки та спеціального призначення" він здобув в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, навчання в якій завершив 2010 року. Після цього розпочав службу в Кіровограді...

Групі спецпризначенців на чолі з капітаном Тарасом Карпою 29 липня 2014 року надійшов наказ порятувати екіпаж українського військового літака, збитого бойовиками під містом Сніжним Донецької області. Поблизу села Латишевого, виконуючи бойове завдання, група потрапила в засідку. Більша частина українських вояків загинула, інші потрапили в полон. Про долю командира групи більше року не було відомо, він зник безвісти. І лише декілька днів тому результати експертизи ДНК засвідчили особу ще одного полеглого – Тараса Карпи. За свідченнями лікарів, він після тяжкого поранення помер у місті Сніжному приблизно 30 липня 2014 року.

За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни 27 червня 2015 року капітана Тараса Карпу нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37156 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua