МЕНЮ


31 жовтень 2016 - 17:22

Пам'ятний знак Жертвам голодомору побудовано


Пам'ятний знак Жертвам голодомору побудовано, тепер слід особливу увагу приділити благоустрою прилеглої території. На цьому наголосив сьогодні, 31 жовтня на апаратній нараді міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
- Знак відповідає всім вимогам, він не дуже пафосний, а саме такий, який відповідає змісту, - підкреслив міський голова. - І ви бачили: міська влада кошти в нього не вкладала, це заслуга громадськості. Тепер я прошу особливу увагу приділити благоустрою. Треба привести до ладу клумби, висадити квіти, кущі.
Також необхідно розчистити поряд улоговини від дикорослих дерев. Залучайте до цих робіт суб'єктів господарювання, що працюють поряд. До слова, збоку "Копілки", де складські приміщення, багато сміття, його слід прибрати.
Також Андрій Райкович звернув увагу на поганий стан тротуарної частини дороги, що веде на Фортечні Вали. Він доручив начальнику капітального будівництва Віктору Ксенічу підготувати пропозиції щодо ремонту тротуарів за рахунок спільних коштів міського та обласного бюджетів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33422 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua