МЕНЮ


22 квiтень 2010 - 13:18

Пам'ятник Винниченку та бюст Куроп'ятникова - уже у гіпсі


Пам’ятник Володимиру Винниченку, який, нагадаємо, планується встановити біля Кіровоградського державного педагогічного університету, вже зроблений у гіпсі. За словами Віталія Кривенка, це найвідповідальніший і складний момент, адже білий колір гіпсу виявляє найдрібніші недоліки роботи. Художня рада схвалила представлений їм остаточний варіант пам’ятника, і тепер його розділять на сегменти, щоб вилити вже у бронзі. Цей етап завод обіцяє закінчити до 15 травня і доправити пам’ятник до Кіровограда.

Виготовлений у гіпсі й бюст Григорія Куроп’ятникова. Його основою став бюст, який зберігала вдова Героя Радянського Союзу, оригінал був у поганому стані, тому було вирішено вилити в бронзі точну його копію. Закінчити всі роботи планується найближчими тижнями.

А тим часом, комунальні підприємства міста займаються благоустроєм скверу біля готелю «Турист», біля перехрестя вулиць Куроп’ятникова та Ушакова – території, де до Дня Перемоги буде встановлено цей бюст. Зараз вони розбивають на цьому місці клумби, газони та викладають тротуарну плитку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3685 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua