МЕНЮ


6 сiчень 2002 - 15:44

ПАРЛАМЕНТСЬКІ ПАРТІЇ НА КРИЗОВІЙ МЕЖІ


Таке рiшення, говориться в повiдомленнi, переданому в п'ятницю в агентство "Iнтерфакс-Україна", було ухвалене для того, щоб не допустити "розвалу" фракцiї НРУ (наприкiнцi грудня минулого року з цiєї фракцiї вийшов Василь Шепа, пiсля чого чисельнiсть фракцiї знизилася до критичної – 13 депутатiв - IФ).

Вiдповiдну заяву В.Червонiя буде оприлюднено в перший день пленарних засiдань нового року - 9 сiчня.

Разом з тим, говориться в повiдомленнi, чисельнiсть фракцiї УНР не змiниться – як i ранiше, парламентарiїв буде 22, оскiльки напередоднi Нового року заяву про входження до фракцiї подав Борис Безпалий (ранiше вийшов з фракцiї "Реформи-Конгрес" – IФ). Його заяву буде оголошено разом iз заявою В.Червонiя. Виявляється Рух Руху - друг, товариш і можливо брат…
Нинi двi фракцiї парламенту – НРУ i "Реформи-Конгрес" налiчують по 13 депутатiв. Згiдно з регламентом, якщо найближчим часом їх кiлькiсть не поповниться до 14 осiб, фракцiю буде розпущено.

Це є реальною загрозою для партій, що не мала 4% показника на минулих виборах в тому плані, що їх члени "пролітають" з участю в виборчих комісіях.

Близькими до небезпечної межі є фракції ДС, ПЗУ та "Яблука". Зманювання депутатів з подібних "межових" фракцій є "запобіжним виборчим борцівським прийомом".

Анатолій АвдєєвДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35996 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua