МЕНЮ


25 березень 2015 - 23:22

Види педикюрів


Педикюр вважається косметичною процедурою, але це не зовсім так. Хороший стан нігтів і шкіри безпосередньо стосується здоров'я. Врослі нігті заважають нормальній ході, відповідно зростає навантаження на хребет і коліна. Не відшліфована і пересохла шкіра стопи починає тріскатися, чіпляється за колготи і болить. В ранки або тріщини може потрапити інфекція і початися запалення. Натоптиші, які вчасно не прибрали, стають мозолями.

Якщо влітку більшість стежить за станом ніг і робить педикюр в Києві в салонах, то взимку багато хто робить педикюр раз на місяць і рідше. Але приділяти увагу ногам потрібно цілий рік. Тим більше що зараз доступні кілька різновидів педикюру.

  1. Обрізний педикюр. Коли згадують педикюр, зазвичай говорять про нього. Класичний педикюр, включає 2 етапи. Для початку ноги розпарюються, потім майстер зрізає всі натоптиші і мозолі лезом бритви, знімає пилочкою ороговілу шкіру, видаляє кутикули і покращує форму нігтя. Перевагою, перш за все, є дешевизна процедури та її поширеність. Такий педикюр можна робити не тільки в салоні, але навіть вдома. Однак при класичному педикюрі легко порізати ногу або видалити зайву шкіру. Надлишкова кутикула і натоптиші починають з'являтися частіше, адже нога трохи травмується. Погано продезінфіковані інструменти можуть стати причиною захворювань, у тому числі грибка.
  2. Апаратний педикюр. У ньому замість лез для гоління і пилок використовують прилад, схожий на міні-дрель з безліччю насадок. Ноги не розпарюють у воді, а дезінфікують і наносять засіб, що розчиняє ороговілу шкіру. Потім шліфують шкіру і видаляють зайве за допомогою обертових насадок. Ризик поранитися мінімальний, шкіра майже не пошкоджується, так що з часом знадобиться все рідше робити педикюр. Однак для ідеальних ніг потрібні ті ж самі 8 процеду. Та й коштує він трохи дорожче класичного.
  3. Европейcкій педикюр. За шкірою стоп доглядають так само, як при класичному, відмінність в роботі з кутикулою. Тут вона не зрізається. На неї наносять рідину для розчинення кутикули і обережно зсувають вгору. При цьому немає небезпеки порізатися і шанс занесення інфекції зменшується. Надлишковий ріст кутикули поступово приходить в норму, але на це потрібно мінімум 7 процедур. Ідеальної краси нігтів спочатку не вийде, то ж краще починати робити європейський педикюр взимку, щоб до початку літа бути у формі.

Деякі окремо виділяють СПА-педикюр, але по суті це звичайний педикюр із застосуванням різних професійних косметичних засобів: кремів, масел, скрабів і масок. Завершується він масажем стоп.

Який би педикюр ви не вибрали, від якості виконання залежить ваше здоров'я і краса ніг. Так що краще не ризикуйте виконувати педикюр самі, а звертайтеся до справжніх професіоналів.

Джерело: "Пилочка"

 
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40732 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua