МЕНЮ


17 листопад 2017 - 09:55

Пенсіонерів безкоштовно перевозять тролейбуси й автобуси, а маршрутки – ні


У маршрутних таксі Кропивницького віднедавна пенсіонерів не перевозять безкоштовно. Причину цього пояснив начальник міського управління розвитку транспорту і зв’язку Олександр Вергун.
Посадовець повідомив, що компенсація з міського бюджету перевізникам, що працюють у режимі маршрутного таксі, можлива за безкоштовне перевезення учасників бойових дій; інвалідів; осіб, які супроводжують інвалідів війни І групи; чорнобильців; інвалідів І – ІІ груп; дітей-інвалідів; осіб, які супроводжують дітей-інвалідів; дітей до 6 років; дітей з багатодітних сімей; дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування. Компенсації за безкоштовне перевезення маршрутними таксі пенсіонерів за віком не передбачено.
Донедавна безкоштовні перевезення пенсіонерів відбувалися за усною домовленістю між власниками маршрутних таксі у зв’язку з тим, що альтернативи для перевезення пенсіонерів у багато районів міста не було. При цьому за такі перевезення перевізники компенсацію з міського бюджету не отримували.
А от в електротранспорті та в автобусах, що працюють у звичайному режимі руху, а також довозять людей до дач і городів з весни по осінь, право на безкоштовний проїзд мають як названі вище пільговики, так і деякі інші категорії громадян, зокрема й пенсіонери за віком. За їх безкоштовне перевезення підприємства, що їх здійснюють, отримують компенсацію.
Нині пенсіонери за віком мають право на безкоштовний проїзд у місті не лише тролейбусами, а й автобусами КП «Електротранс», які обслуговують майже всі мікрорайони Кропивницького.
Олександр Вергун також зазначив, що для тих мікрорайонів, куди автобуси великої місткості не можуть заїхати через вузькі дороги, наступного року буде придбано автобуси середнього класу, які також перевозитимуть безкоштовно серед багатьох інших пільговиків і пенсіонерів за віком.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36648 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua