МЕНЮ


1 червень 2012 - 17:44

Перспективні перемовини


Ішлося, передусім, про перспективи співпраці між кіровоградськими та австрійськими підприємцями й можливі інвестиції австрійського бізнесу в економіку Кіровограда. Олександр Саінсус ознайомив гостя з промисловим потенціалом обласного центру й відзначив, що наше місто готове до всебічного економічного співробітництва, має для цього необхідні виробничі площі та кваліфікованих спеціалістів.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи співпраці в галузях сільськогосподарського машинобудування, переробки сільськогосподарської продукції, легкої промисловості, комунального господарства (з підприємствами "Червона зірка", "Креатив", "Зорянка" і т.д.). Міський голова наголосив, що наше місто найбільше зацікавлене саме в організації виробництва, а не в імпорті готової продукції, хоча для кіровоградців бажаним є австрійське високотехнологічне обладнання. Очільник міста й названі вище посадовці зацікавилися пропозицією торгового радника залучити до переробки твердих побутових відходів австрійське підприємство, яке вже має досвід такої діяльності в Україні.

Грегор Постль запевнив, що розповість про обговорені бізнес-пропозиції австрійським підприємцям, а також запропонував кіровоградській владі презентувати потенціал міста над Інгулом на початку наступного року у Відні – під час святкування двадцятиріччя діяльності бюро торгового відділу посольства Австрії. Олександр Саінсус та Грегор Постль обмінялися бізнесовими матеріалами й подарунками.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35399 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua