МЕНЮ


10 квiтень 2015 - 15:56

Питання благоустрою, ремонту доріг, транспортного сполучення – пріоритетні


Тривають зустрічі секретаря міської ради Івана Марковського з мешканцями Кіровограда. Так, наприкінці минулого тижня посадовець зустрівся з жителями Кущівки та Катранівки (квартальні комітети №№ 13, 14, 15, 16).

Людей цікавили питання благоустрою цих околиць міста. Причому вони самі готові допомогти комунальникам, тому розпитували про умови конкурсу на кращий орган самоорганізації населення та кращий будинок квартального комітету. Але при цьому просили допомогти їм з ремонтом дворових територій багатоповерхівок, обрізанням дерев, зокрема біля будинків №№ 92 та 94 на вулиці Генерала Родимцева, відновленням освітлення прибудинкових територій на вулицях Робочій,2 та Преображенській, 102.

Мешканці мікрорайонів скористалися можливістю, щоб порушити перед міською владою питання щодо відновлення роботи маршрутних таксі №№ 7 та 5, облаштування поштового відділення на території мікрорайонів, зниження вартості проїзду в міському транспорті. Не оминули також проблем ремонту дорожнього покриття у провулках Середньому та Спаському, на вулицях Житомирській, Урицького, Преображенській – від містка до вулиці Олександрійської. На це начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян повідомив, що частина названих вулиць внесена до плану ремонтних робіт на цей рік.

Також присутні на зустрічі наполягали на продовженні маршруту № 126 до вулиці Івана Сірка, облаштуванні паркану навколо спортивного майданчика на вулиці Генерала Родимцева, закритті пунктів прийому брухту на території мікрорайонів і навіть посиленні відповідальності за самогоноваріння.

За результатами зустрічі Іван Марковський дав необхідні доручення відповідним виконавчим органам міської ради, а всі порушені питання взято на контроль.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38296 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua