МЕНЮ


7 квiтень 2021 - 19:29

Переваги та недоліки сонячних електростанцій


Альтернативна енергетика використовує відновлювані джерела енергії: вітер, вода, сонячне і земне тепло. Спеціальне обладнання перетворює природну енергію в електричну. Найбільш поширеними є сонячні електростанції, тому що ця енергія є всюди, а в деяких місцях на Землі її надзвичайно багато (наприклад, пустелі).

Для використання сонячних електростанцій необхідне спеціальне обладнання і правильний монтаж, а детальніше про це ви можете дізнатися під час консультації з фахівцем компанії KB Energy. Попит на СЕС обумовлений безліччю позитивних сторін.

Переваги сонячних електростанцій

Перетворене сонячне тепло не зможе повністю забезпечити електроенергією велике підприємство або промисловий об'єкт. Але для приватних будинків це прекрасний варіант, адже СЕС має такі переваги:

  • повна автономність: після монтажу користувачеві не потрібно втручатися в роботу обладнання – процес перероблення енергії відбувається самостійно;
  • не потрібно додаткове паливо, тому що ресурси беруться з природи;
  • просте обслуговування обладнання;
  • екологічна безпека, адже при перероблюванні сонячної енергії не потрібне паливо, не виділяються вихлопи або інші речовини в навколишнє середовище;
  • ресурс ніколи не закінчиться: сонячне тепло – це поновлюваний вид енергії, чого не скажеш про деревину, вугілля та інше;
  • дана енергія є у всіх поясах, а не тільки в жаркій місцевості;
  • під час вироблення електроенергії подібним способом немає шуму, адже не використовуються двигуни та генератори.

Використання сонячної енергії вважається ефективним способом боротьби з глобальним потеплінням. При цьому під час транспортування, монтажу і роботи пристрою не виділяються шкідливі речовини в атмосферу.

Недоліки сонячних електростанцій

Як і у кожного товару, у сонячних електростанцій теж є негативні сторони:

  1. Висока вартість. Згодом ціна за обладнання окупиться, адже в підсумку людина використовує безкоштовну електроенергію.
  2. Складність установки. Монтаж обладнання відбувається в кілька етапів. Але якщо ви не є фахівцем у цій галузі, то краще звернутися до професіоналів, щоб не зіпсувати дороге обладнання.
  3. Мінливість сонячного тепла. Тому альтернативна енергія найчастіше виступає в якості додаткового джерела живлення.

Сонячні електростанції популярні в побутових умовах і державних масштабах. Але, в залежності від місцевості, вони не завжди можуть забезпечити об'єкт необхідною кількістю електроенергії.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39631 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua