МЕНЮ


30 жовтень 2012 - 10:05

Подання звітності про використання РРО через Інтернет


Для зручності суб’єктів господарювання податкова служба впроваджує ще один електронний проект завдяки якому платники податків зможуть подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО), а саме електронну контрольну стрічку через мережу Інтернет. Такі новації запроваджені на виконання вимог статті 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

З 01.01.2013 року суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку (через Інтернет) електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам'яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам'яті модемів, які до них приєднанні.

Суб'єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам'яті.

Запровадження таких новацій надасть платникам податків безліч переваг: по-перше, зменшить витрати на друкування та зберігання контрольних стрічок; по-друге, спростить формування та подання звітності про використання РРО; по-третє, органами ДПС проводитиметься менша кількість перевірок завдяки застосуванню дистанційного контролю.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36924 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua