МЕНЮ


31 грудень 2015 - 18:10

Подарунки воїнам від земляків


Вантажівка з подарунками до Нового року від кіровоградців на передову бійцям 3-го окремого полку спецпризначення, а також 17, 34 і 42-го мотопіхотних батальйонів 57-ї мотопіхотної бригади, що виїхала в зону АТО 26 грудня, наступного дня прибула до земляків.

– Це наше новорічне привітання від усієї громади, депутатського корпусу, від кіровоградських дітей, – сказав міський голова Андрій Райкович, проводжаючи водія Олександра Мосієнка та волонтера Бориса Смалиуса до земляків-фронтовиків на схід України. – Дана благодійна акція засвідчила, що кіровоградці можуть і вміють об’єднатися, згуртуватися, а для наших воїнів-героїв у зоні АТО – це найкраще свідчення того, що ми про них постійно пам’ятаємо та завжди підтримуватимемо...

Протягом тижня кіровоградці звозили і зносили до їдальні міської ради, де зберігали гуманітарний вантаж, продукти, ліки, теплі речі, малюнки й декоративні вироби тощо. Ці підприємства, організації й окремих осіб варто назвати поіменно – агрофірма "Фортуна", КП "Ринкові побутові послуги Кіровоградської міської ради", ПАТ "Червона зірка", КП "Кіровоградфармація", фірма "Інкопмарксервіс", ринок "Престиж", ТДВ "М’ясокомбінат "Ятрань", кафе "Українські страви", підприємство "Кооперативний ринок", бетонний завод "Моноліт", кафе "Зефір", фірма "Ацинус", ПП "Лікарня Святого Луки", ТОВ "Еліт", підприємство "Іскра", крамниця "Єрмолинські напівфабрикати", ТОВ "Кіровоградхліб", швейна фабрика "Зорянка", мережа супермаркетів "АТБ", компанія "Європласт", ТОВ "Укрпромтара", компанія "Браво", ТОВ "Тристар", КП "Теплоенергетик", фракція в міській раді "Батьківщина", ТОВ "ЯМП", ПАТ "Гідросила", ТОВ "Велмарт", а також добродії Афанасьєва, Гриценко, Заболотна, Чайковська та школи, дошкільні заклади, дитячі будинки сімейного типу, комунальний заклад "Станція юних техніків" Кіровоградської міської ради. Вантажний автомобіль для перевезення подарунків бійцям допоміг знайти депутат міськради Дмитро Терзов.

Проїхавши більш ніж півтисячі кілометрів від Кіровограда до Донецької області, Олександр і Борис доправили вантаж на передову й передали його начальникам продовольчих служб названих вище військових частин.

– Нас зустріли як рідних, – розповів після повернення додому Борис Смалиус. – Для мене наші військовики вже давно стали членами однієї великої родини, з ними я провів на передовій не один день і тиждень, не раз і не два привозив їм продукти й необхідні речі. Цього разу вирішив побути з ними декілька днів, аби передати частину з привезеного на передові позиції та якнайдовше поспілкуватися з рідними уже для мене людьми, допомогти чим зможу.

Бійці завжди раді приїзду земляків і вдячні їм за те, що кіровоградці пам’ятають про них, за подарунки до Нового року. Деякі із зроблених дітьми прикрас хлопці одразу ж повісили на новорічну ялинку, а також сфотографувалися з ними, аби школярі й дошкільнята знали, що вони цінують подаровані дітьми саморобки.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА та Бориса СМАЛИУСА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37645 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua