МЕНЮ


14 квiтень 2010 - 16:13

Податкова служба Кіровоградщини займає шосте місце в загальному рейтингу ДПА


Під час засідання колегії ДПА в області мова йшла про результати роботи податкових органів Кіровоградщини протягом першого кварталу нинішнього року. В її роботі взяв участь голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін. За його словами, Президент України поставив перед конкретні завдання, виконання яких зможе відновити соціально-економічну міць регіону. Серед них – повернення довіри населення до влади, створення її чіткої вертикалі, послідовна боротьба з корупцією, створення привабливого інвестиційного клімату та вироблення чітких правил гри для бізнесу. Одну з провідних ролей в економічному зростанні Кіровоградщини має відіграти податкова служба. Крім наповнення бюджетів, податківці повинні брати активну участь у боротьбі з виплатою заробітної плати в „конвертах” та не допускати її виплати в межах, менших законодавчо встановленого мінімуму. Також, потрібно навести лад у адмініструванні земельного податку, який разом із податком з доходів фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевого бюджету.

За словами голови податкової служби області Ігоря Гербіченка, протягом І кварталу ц.р. кіровоградські податківці приклали максимум зусиль для наповнення бюджетів усіх рівнів коштами. Їх старання не виявилися марними – протягом цього періоду до зведеного бюджету області надійшло 344 млн. грн. 220 мільйонів з цієї суми надійшло до місцевих бюджетів, що складає 106,1 відсотка до завдання. Проте не обійшлося без проблем – податківцям не вдалося добитися стовідсоткового наповнення державного бюджету. Разом з тим, за сукупними показниками в загальному рейтингу податкових адміністрацій України Кіровоградська область займає шосте місце.

Ігор Анатолійович зазначив – другий квартал року нинішнього буде не менш напруженим: до загального фонду державного бюджету необхідно забезпечити надходження 168,7 млн. грн., або на 47,5 відсотка більше минулого року. Втім, для виконання поставлених завдань необхідно на порядок покращити адміністрування податків та усунути причини, які негативно впливають на надходження до бюджету. Разом з тим, надію на майбутнє дає статистика – за її даними, обсяг реалізації промислової продукції в області з початку року збільшився на 10,5 відсотка. По окремих секторах, а до неї відноситься такі бюджетоформуючі галузі, як машинобудування та легка промисловість, цей показник складає 20-30 відсотків. Ще одним суттєвим джерелом поповнення бюджетів усіх рівнів повинна стати боротьба з незаконним відшкодуванням ПДВ та активний наступ на „тіньову” економіку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34071 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua