МЕНЮ


8 вересень 2011 - 13:09

Поки службовець виправного центру ловив гав, п'яні засуджені грабували людей


Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області раніше, Кіровоградським прокурором з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах порушено кримінальну справу (за ч.2 ст.367 Кримінального кодексу України) відносно службової особи Олександрівського виправного центру Управління державного департаменту України з питань виконання покарань України в Кіровоградській області.

Співробітник внутрішньої служби не організував та не забезпечив нагляд за роботою засуджених за межами виправної установи. Двоє засуджених, працюючи на так званому «контрагенському об’єкті», лишилися без належного нагляду. Отримали нагоду не лише розпивати спиртні напої, але й під загрозою застосування насильства небезпечним для життя фізичної особи-підприємця, на території якого працювали, заволоділи приватним легковиком «Шевроле-Авео», мобільним телефоном і готівкою (більш ніж трьома тисячами гривень) та зникли у невідомому напрямку. Згодом засуджених було затримано.

Наразі досудове слідство у справі завершене. Кримінальну справу направлено до Олександрійського районного суду для розгляду по суті.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35094 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua