МЕНЮ


7 червень 2002 - 10:37

ПОРУШЕННЯ ЧИ ПРОВОКАЦІЇ У ПЕРЕДВИБОРЧІЙ ЕПОПЕЇ?


Але на 18-у годину засідання так і не відбулося. Спочатку через відсутність голови комісії Олега Бердникова та його заступника Ігоря Сендецького, які на цей момент начебто відкривали рахунок у банку.

Потім члени комісії повідомили, що засідання не розпочнеться, поки кожен з них не дасть пояснень щодо організації виборчого процесу. Зокрема, неодноразово надходили заяви від кандидатів на посаду міського голови про значні порушення.

- Каменем спотикання стало питання виготовлення бюлетенів, - сказала член комісії Надія Балабанова. - У вівторок, четвертого червня, о другій годині ночі комісія прийняла рішення про друкування їх у Кіровоградському державному видавництві і зобов'язала голову комісії Олега Бердникова призупинити їх друк в Олександрійській міській друкарні. Але вже наступного дня бюлетені привезли до виборчої комісії. Пачки були навіть не опломбовані, а просто загорнуті у папір і перетягнуті мотузками.

Про факти "гуляння" містом виборчих бюлетенів журналістам зробив заяву і кандидат на посаду міського голови Олександр Варванський. Те, що пред'явлені журналістам бюлетені дійсно на вигляд і дотик дуже схожі на справжні, підтвердив член комісії Алі Аджиєв.

- Це лише говорить про те, що десь у місті виявлено додатковий тираж бюлетенів, - сказала Надія Балабанова. - З нашого приміщення їх викрасти не могли. Цим фактом нехай займаються правоохоронні органи.

До всіх інших скандальних моментів секретар комісії Володимир Туровець повідомив, що 6 червня подали заяви про зняття своїх кандидатур Олександр Дануца, Ніна Пташкіна та Олександр Табалов. Не задовольнити їхнє бажання у комісії немає підстав.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35887 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua