МЕНЮ


22 листопад 2013 - 16:24

У Кіровограді позашкільною освітою охоплено майже 90 відсотків дітей


Результати діяльності мережі позашкільних навчальних закладів Кіровограда обговорювалися на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок та на прес-конференції начальників управління освіти і відділу сім’ї й молоді міської ради Лариси Костенко та Людмили Дорохіної у вівторок.

Як підкреслив Олександр Саінсус, нинішній рік, відповідно до Указу Президента України, визначений Роком дитячої творчості. Глава держави поставив органам місцевої влади вимогу створити кожній дитині умови для розвитку творчих здібностей та більшість дітей охопити позашкільною освітою. Тож перед виконавчими органами міської ради стоїть першочергове завдання – зберегти та вдосконалити мережу позашкільних закладів і забезпечити впровадження нових напрямків позашкільної виховної роботи з урахуванням інтересів дітей.

Як повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, у Кіровограді діють п’ять позашкільних навчальних закладів та 20 центрів естетичного виховання при загальноосвітніх школах.

У гуртках, секціях та інших творчих об’єднаннях займаються 12 494 дитини. Крім мережі позашкільних закладів освіти у Кіровограді, чи не єдиному місті України, повністю збережена структура дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. За інформацією начальника відділу сім’ї та молоді міської ради Людмили Дорохіної, їх в обласному центрі – 17, у цих клубах діють 62 гуртки та 45 спортивних секцій.

– У Кіровограді, за статистичними даними, – понад 24 тисячі дітей шкільного віку, із них 12 500 відвідують естетичні центри та гуртки й творчі об’єднання в закладах освіти, 5100 дітей – спортивні секції ДЮСШ, 2100 дітей – музичні та художні школи, 2050 дітей – клуби за місцем проживання. Таким чином, позашкільною освітою охоплено 88 відсотків дітей, і це – один з найвищих показників в Україні, – підкреслила Людмила Дорохіна.

Лариса Костенко розповіла про те, що влітку цього року було поліпшено матеріально-технічну базу позашкільних навчальних закладів Кіровограда, зокрема, капітально відремонтовано теплові вузли міської станції юних техніків, виконало ремонтні роботи і в будинку дитячої та юнацької творчості, для міської станції юних техніків придбано тренажер радіокерованих моделей літаків та комп’ютер, для центру науково-технічної творчості "Каскад" – мотоцикли.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34545 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua