МЕНЮ


16 сiчень 2013 - 17:04

Позаду - творче зростання, попереду - навчання надбаному


У день народження художника Леоніда Бондаря (14 січня) кіровоградський міський голова Олександр Саінсус привітав того із 75-річчям. А невдовзі після цього, 16 січня, керуюча справами виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Лідія Єльчанінова вже вітала із 65-річчям директора Кіровоградського міського професійного духового оркестру Володимир Соляра.

Кожному з них за вагомий внесок у розвиток та популяризацію мистецтва і виховання творчо обдарованої молоді, високий професіоналізм, активну громадську діяльність було вручено Почесну грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

Леонід Іванович – викладач Кіровоградської дитячої художньої школи імені О. Осмьоркіна, заслужений працівник культури України, член Національної спілки художників України (НСХУ), лауреат обласної премії в царині образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна. Він уже 52 роки працює в художній школі, з яких 23 (1989 – 2012 рр.) обіймав посаду директора.

За свою багаторічну працю ювіляр виховав плеяду учнів, які стали відомими митцями. Серед них – чимало членів НСХУ. Провідне місце у творчості митця посідають пейзаж, портрет, натюрморт, міські пезажі, зокрема Кіровограда. Його твори зберігаються в музеях нашого міста і приватних колекціях багатьох країн.

За сумлінну працю, особистий внесок у розвиток українського мистецтва Леонід Іванович нагороджений Подякою Президента України, відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» II ступеня (2006), Грамотою Міністерства культури і туризму України (2009), почесними грамотами, грамотами, подяками Кіровоградської ОДА, Кіровоградської міської ради, управління культури і туризму ОДА та відділу культури і туризму міської ради.

Цього ж таки тижня таку ж відзнаку, Почесну грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету, за чесну й самовіддану працю, активну громадську діяльність та з нагоди 65-річчя отримав і директор Кіровоградського міського професійного духового оркестру Володимир Соляр.

Його енергійна діяльність, творчий неспокій, потужний організаторський потенціал, вміння працювати з людьми дали позитивні результати. Міський духовий оркестр протягом багатьох років бере участь у проведенні державних та загальноміських свят, заходів у навчальних закладах, установах та організаціях. У дні урочистостей оркестр виступає перед ветеранами та інвалідами Великої Вітчизняної війни, членами клубу «Ветеран», на церемоніях покладання квітів у дні свят і вшанувань.

Під керівництвом Володимира Іларіоновича оркестр побував з концертними виступами в усіх районах області, брав участь в зведених виступах у Києві, поновивши традицію, виступає перед мешканцями міста в Ковалівському парку.

2008 року колективне фото оркестру під орудою Володимира Соляра знаходилося на міській Дошці пошани. Він має медаль лауреата Всесоюзного огляду самодіяльної художньої творчості та медаль лауреата Всесоюзного фестивалю народної творчості. 2009 року оркестр під керівництвом Володимира Іларіоновича взяв участь у творчому звіті в Києві, де здобув Подяку Міністерства культури і мистецтв України. Ювіляр отримав також 2001 року Подяку Міністерства культури і мистецтв України та Центрального комітету профспілки працівників культури України та 2012-го – Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради.
16 сiчень 2013 - 19:51
Y (вст)

исправьте заголовок

17 сiчень 2013 - 09:00
andy (вст)

[b]Y[/b], Спасибо! Исправили

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36844 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua