МЕНЮ


28 квiтень 2015 - 13:51

Працювали недовго, але плідно


Друге засідання 48 сесії міської ради розпочалось із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО воїнами-кіровоградцями Дмитром Панченком та Русланом Слободянюком, яких поховали у квітні на Алеї слави Рівнянського кладовища.

До порядку денного сесійного засідання було внесено 18 питань. Першим з них було задоволення заяви депутата міської ради Лідії Єльчанінової про дострокове припинення повноважень. Питання було вирішено позитивно, тож найближчим часом у лавах депутатського корпусу стануться зміни. А от депутатські запити стосувались, в основному, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення для проведення успішного лікування. І лише один запит Олега Краснокутського вибивався із загального переліку питань про надання матеріальних допомог. Олег Володимирович вкотре підняв питання вшанування загиблих воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулись з війни в Афганістані. Серед загиблих був і його брат. Тож зараз депутат наполягає на розгляді питання щодо присвоєння вулицям міста імен загиблих воїнів-афганців. Його колеги підтримали цей депутатський запит, спрямувавши його на розгляд міської топонімічної комісії.

Лише один голос "за" віддали депутати при розгляді питання про поновлення на посаді першого заступника міського голови Анатолія Перевозника. Аналогічною була позиція і щодо відновлення на посаді заступника міського голови Геннадія Осетрова. І хоча Ленінський районний суд прийняв рішення про відновлення цих персон на зазначених посадах, депутати все ж залишились на своїй позиції. Але при цьому розглянули та спрямували до вищої кваліфікаційної комісії суддів України звернення щодо судді Ленінського районного суду Леоніда Плахотніченка. У документі йдеться про те, що цей суддя навмисне затягує розгляд справ, в яких позивачами виступає виконавчий комітет міської ради. Зокрема, як повідомила начальник юридичного управління міської ради Марина Смаглюк суддя Плохотінченко допустив порушення при розгляді справ за позовоми Анатолія Перевозника до міської ради, громадянина Маркова, Олени Марцифей (власник кав'ярні "Мокко") і підприємства "Креативна кухня-2 " (власник літнього майданчика біля ресторану "Primo Violino"), ПАТ "Автобусний парк" до виконкому міської ради.

Також депутати внесли зміни до міського бюджету на 2015 рік. За словами начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової збільшуються видатки до бюджету розвитку на два мільйони 500 тисяч гривень для управління капітального будівництва міської ради, один мільйон 700 тисяч гривень отримає галузь освіти, понад мільйон 325 тисяч гривень – охорона здоров’я. Залучено для фінансування видатків спеціального фонду міського бюджету кошти субвенції з обласного бюджету у сумі 174 тисячі гривень на створення у меморіальному комплексі "Фортечні вали" Алеї пам’яті за загиблими в ході бойових дій на сході країни. Отримають кошти для погашення заборгованості по заробітній платі при ліквідації ЖЕКів і реорганізації їх у житлово-експлуатаційні об’єднання працівники ЖЕКу №1 (33 тисячі гривень), ЖЕКу №11 (150 тисяч гривень), 25 тисяч гривень виділено на завершення робіт по освітленню вулиць обласного центру.

Також депутати вирішили направити на навчання (заочно) до Національної академії державного управління при Президентові України заступника міського голови Сергія Васильченка.

Таким чином, всі питання порядку денного були розглянуті протягом години робочого часу. І як повідомив секретар міської ради Іван Марковський, наступне сесійне засідання буде присвячено вирішенню земельних питань.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36602 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua