МЕНЮ


9 квiтень 2010 - 17:33

Прибиратимемо усім миром


Спільними зусиллями планується прибрати обласний центр, щоб Першотравень та 65-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні зустріти в ошатному та затишному місті. За інформацією начальник відділу благоустрою департаменту комунального господарства міської ради Геннадія Юдіна зараз впорядковують закріплені території учні кіровоградських навчальних закладів, працівники бюджетних установ, лікарень та деяких підприємств. Комунальники допомагають їм, надаючи техніку для вивезення сміття тощо. Мешканці приватного сектора також вийшли на загальноміське прибирання. Завдання влади – допомогти їм у вивезенні непотребу, що залишився після зими, обрізаного гілля.
Благодійні фонди та організації звернулись до міської влади з пропозицією залучити до наведенню порядку в місті осіб без певного місця проживання. Організацію безпритульних громадян вони беруть на себе, а комунальні служби повинні забезпечити транспорт для вивезення зібраного сміття та автобуса для підвезення безхатченків до місця роботи. Такий «десант» висадиться на Ковалівському пляжі.

– Зараз ми активно розробляємо плани робіт з благоустрою в день загальноміського суботника – 17 квітня, – повідомив Геннадій Дмитрович. – Відповідно до них, закріплюються території для прибирання за усіма суб’єктами господарювання. Наприклад, працівники структур виконкому Ленінської районної ради, а це 150 чоловік, працюватимуть у Ковалівському парку, допомагатимуть їм держслужбовці з міськвиконкому. «Кіровчани» беруть на себе благоустрій Ковалівського пляжу.

Частина працівників виконавчих органів міської ради трудитиметься на Фортечних валах, Набережній Інгулу, в парку імені Пушкіна. Допомагатимуть їм комунальники та курсанти юридичного інституту Харківського університету внутрішніх справ. А курсанти Державної льотної академії приберуть територію Лісопаркової зони.

Не стоятимуть осторонь і громадські організації, які висловили бажання долучитись до загальноміського суботника. Неабияку активність у цьому питанні завжди виявляють члени дитячої екологічної організації «Флора». За ними був завжди закріплений парк Перемоги, не стане винятком і нинішній рік.
Словом, роботи вистачить усім.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35852 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua