МЕНЮ


10 квiтень 2015 - 17:40

Прибудови до кафе на Дворцовій таки приберуть


Власникам кафе “Дві кави” та “Варенична”, що знаходяться на вулиці Дворцовій у Кіровограді, доведеться демонтувати свої літні майданчики і привести прилеглу до закладів територію у належний стан.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради. Відповідно до рішення, власникам літніх майданчиків відведено 15 робочих днів з моменту його публікації.

У разі невиконання власниками тимчасових споруд цієї вимоги виконком доручив управлінню містобудування та архітектури організувати демонтаж самовільно встановлених літніх майданчиків.

– Зараз розробляється комплексна схема розміщення тимчасових літніх майданчиків по всьому місту, – зазначив заступник міського голови член виконкому Григорій Литвин. – Наявність таких місць відпочинку на вулиці Дворцовій буде узгоджуватись окремо. Але ми висунули вимогу до всіх бажаючих організувати літню торгівлю – надати ескізні проекти, які розгляне міська архітектурно-будівельна рада.

Інші ж члени виконкому зауважили: з огляду на те, що власники деяких кафе, розташованих у будинках – пам’ятках архітектури, при самовільному спорудженні та встановленні цілих прибудов пошкодили зовнішній вигляд будівель, вони мають сплатити штрафи. Головна вимога для бажаючих здійснювати літню торгівлю – щоб на вулиці Дворцовій не було жодних незаконних споруд, прибудов у вигляді літніх терас. Вулиця має бути вільною для пішоходів, проглядатись у всіх напрямках, адже є справжньою історично-архітектурною окрасою міста.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37144 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua