МЕНЮ


28 вересень 2012 - 12:23

Принижувати права не дано


Відкриваючи чергове засідання комісії з розгляду скарг громадян на роботу пасажирського транспорту, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Ольга Гонтарь зауважила, що, на жаль, нарікань від скривджених пасажирів на водіїв останнім часом не зменшується. Це свідчить про те, що якість обслуговування у пасажирському транспорті залишає бажати кращого.

Найчастіше на водіїв скаржаться представники пільгових категорій. Як їх тільки не паплюжать у маршрутках. Одній жінці водій автобуса на 50-у маршруті пригрозив "у морду дати", а на 134-у – учасник бойових дій почув від шофера: "Куди преш, ваші сидять уже!"

До того ж зараз водії придумали чергову байку про те, що у салоні можна перевозити не більше двох пільговиків. Члени комісії наголошують у бесідах із керівниками підприємств-перевізників, що такого рішення міська рада не приймала. Будь-які обмеження – це порушення прав пасажирів на пільгове користування громадським транспортом. Ця норма існувала кілька років тому, але з того часу багато води спливло, і вона була скасована. Тож тепер жоден водій не має права відмовити пільговику.

– Я хочу, щоб влада відгородила мене від таких принижень, – зазначив учасник бойових дій Володимир Петров. – Мені доводиться чимало їздити, і я бачу, що на 134-у маршруті твориться таке, що ні в які рамки не вписується. А ось на 103-у – водії чемні, значить, не лише хами працюють за кермом.

Далі скаржник зазначив, що вже неодноразово повідомляв про неподобства на 134-у маршруті. Тому члени комісії вирішили запросити керівника підприємства та всіх водіїв даного маршруту на зустріч із громадськістю, щоб люди у вічі висловили їм свої претензії. Думається, що громадський осуд дасть позитивні результати і водії у подальшому, перш ніж нахамити, добре подумають. Тим більше, що "чорні списки" грубіянів ніхто не відміняв – чимало вже керівників транспортних підприємств не запрошують до себе на роботу водіїв із прізвищами, у цих списках "засвіченими".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34669 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua