МЕНЮ


5 березень 2010 - 08:31

ПРО "БЕЗЗЕМЕЛЬНОГО" ЛОЗІНСЬКОГО, ПРОТИПАВОДКОВІ ЗАХОДИ ТА "НАДРА КІРОВОГРАДЩИНИ"


Голова обласної ради Микола Сухомлин поінформував депутатів про те, що господарський суд міста Києва за позовом Кіровоградської міжрайонної природоохоронної прокуратури та Генеральної прокуратури до Кіровоградської облради і ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське" про визнання незаконним й скасування рішення облради від 21 березня 2008 року "Про надання мисливських угідь у користування ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське" та визнання недійсним договору про умови ведення мисливського господарства від першого серпня 2008 року, укладеного між Кіровоградським обласним управлінням лісового господарства та вищезазначеним ТОВ. Суд визнав рішення обласної ради незаконним та позбавив ТОВ "Мисливське господарство "Голованівське" (значна частка у статутному фонді якого належить колишньому народному депутатові Вікторові Лозінському) права користування лісовими угіддями.

На цьому ж пленарному засіданні депутати обласної ради розглянули низку питань, які в тій чи іншій мірі стосувалися охорони навколишнього середовища, у тому числі про виконання програми екологічної реабілітації гірничодобувних районів Кіровоградської області на 2002– 2010 роки. А начальник обласного виробничого управління меліорації та водного господарства Юрій Топузов поінформував депутатів про хід виконання обласної програми захисту сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод. На думку Юрія Гергійовича, в обласному центрі ситуація з підтопленням зразка 1980 року не повториться. Надію на це Юрію Топузову вселяє те, що в області вжито серйозних протипаводкових заходів та створено протягом кількох років систему водосховищ, куди спускаються талі води в разі підвищення рівня води басейну Інгулу й малих річок, що протікають територією міста.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Мовчан ініціював внесення до порядку денного сесії питання про делегування повноважень обласної ради щодо управління комунальним підприємством "Надра Кіровоградщини" обласній державній адміністрації та про передачу деяких підприємств, розташованих на території області, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст області. Ідея Володимира Мовчана полягає в тому, щоб внести пропозиції центральним органам виконавчої влади про передачу ДП "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд", ДП "Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд", ДП "Світловодський комбінат твердих сплавів та тугоплавких металів, ДП "Бурвугілля" та ДП "Трест "Олександріярозрізобуд", на балансі якого перебуває майно підприємства, що знаходиться в оренді ЗАТ "Енерговугілля", у спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст Кіровоградщини. Однак депутати цю пропозицію не підтримали. Ті, хто голосував проти, пояснили, що погано поінформавані щодо пропозицій обласного керівництва, тому розгляд питань варто перенести на наступну сесію.

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46815 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua