МЕНЮ


30 листопад 2011 - 12:33

Про державний контроль у сфері житлово-комунального господарства за листопад 2011 року


Сектором державного контролю у сфері житлово-комунального господарства Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області у листопаді 2011 року за дотриманням законодавства суб'єктами у сфері житлово-комунального господарства правил і норм технічної експлуатації житлових будинків, користування прибудинковими територіями та правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків було заплановано та здійснено - 5 планових перевірок.

За результатами перевірок складено акти та надані розпорядження про усунення порушень, також направлені листи, до органів виконавчої влади, з пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків та покращення роботи у сфері житлово-комунального господарства.
На виконання доручення Держархбудінспекції України щодо розміщення, обладнання і утримання майданчиків для паркування транспортних засобів, в межах наданих повноважень проведено перевірки діючих місць паркувань автотранспорту на території міста Кіровограда, на відповідність їх вимогам Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року №1342.

Відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року №117 „Про встановлення місцевих податків і зборів” на території міста Кіровограда 10 діючих паркувань автотранспорту. При перевірці стану благоустрою майданчиків для паркування транспортних засобів:
– вул. Г.Сталінграда /від вул.50 р. Жовтня до вул. Яновського/,
– вул. Яновського в обох напрямках /від вул. Г.Сталінграда до вул. Комарова/,
– вздовж ринку „Європейський”,
– вул. Ак.Корольова /біля муніципального ринку/,
– вул. Преображенська /на відрізку від Центрального Скверу до вул. Пашутінської, ліворуч/,
– вул. Пашутінська /на відрізку від вул. Преображенської до вул. Покровської/,

виявлено порушення Правил:
- не позначено суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної;
- розмітка в незадовільному стані, частково відсутня, при візуальному обстеженні кількість паркувальних місць не відповідає кількості місць затверджених рішенням Кіровоградської міської ради від 27 січня 2011 року №117 „Про встановлення місцевих податків і зборів”;
- не розміщується інформація про:
оператора (найменування, адреса, контактні телефони),
вартість послуг з утримання майданчиків для платного паркування, спосіб оплати (готівковий або безготівковий);
- відсутні місця для транспортних засобів інвалідів;
- санітарне очищення в незадовільному стані.
Міському голові м. Кіровограда направлено лист щодо вжиття заходів реагування з питання негайного усунення підприємствами виявлених порушень вимог Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року №1342.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області30 листопад 2011 - 13:21
галина (вст)

да 10 жек обещает много например освещение мест общего пользования но у нас водворе и на подездах негорит ни одна лампочка. и вкручивать жек нам их инепытается. и плотим мы 1.60 м2 только за вывоз мусора и уборку двора.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37727 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua