МЕНЮ


22 листопад 2013 - 11:53

Про свій вибір не шкодують


Щороку депутат Кіровоградської міської ради Олександр Шамардін звітує перед виборцями про хід виконання їхніх наказів та своєї передвиборчої програми. Та що може бути красномовніше, ніж відгуки самих жителів?

До округу Олександра Шамардіна входять Кущівка та Катранівка. Окрасою цих мікрорайонів є будівля НВО ЗНЗ І – ІІІ ступенів № 1 – ДЮЦ "Перлинка". Колектив начального закладу співпрацею з депутатом задоволений.

– Капітальні та поточні ремонти приміщень для нас – нагальна необхідність, – каже директор закладу депутат Ленінської районної у місті Кіровограді ради Ірина Майстрова. – У цьому нам постійно допомагає Олександр Шамардін. Протягом 2013 року за його сприяння було відновлено асфальтне покриття подвір’я закладу, капітально полагоджено актову залу, відновлено огорожу другого корпусу. Подарунком для малят цього корпусу став новенький комп’ютерний клас, на відкриття якого завітала начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко. Вже третій рік поспіль першокласники НВО №1 першого вересня отримують подарунки в рамках акції Президента України "Дай руку, першокласнику". Отримали вони їх і нинішнього року. А на останній дзвоник Олександр Сергійович подарував їм ще й квитки до цирку.

Є що сказати про співпрацю з депутатом і завідуючій ДНЗ №37 "Ластівка" Тетяні Волкожі, адже Олександр Шамардін постійно опікується цим дитсадочком:

– Кінець літа та початок осені – важкий період для людей, хворих на алергію. Основним збудником цього захворювання є карантинна рослина – амброзія, яка рясним килимом вкривала територію навколо садочка. Олександр Шамардін ініціював проведення робіт зі знищення небезпечної рослини. З ініціативи депутата було завезено пісок у пісочниці та для посипання доріжок узимку.

До речі, допоміг депутат завезти пісок і в пісочниці у дворах багатоповерхових будинків по вулицях Робочій, 2, Преображенській, 107 та Генерала Родимцева, 85.

Не меншої, а можливо, й більшої турботи, ніж діти, потребують люди похилого віку. Ця категорія населення в Олександра Шамардіна – на особливому рахунку, зокрема й підопічні Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням.

– Контингент у нас непростий, – зазначає директор закладу Олександр Коваленко. – У кожного своя історія, здебільшого – сумна. Більшість мешканців інтернату – люди з особливими потребами. Всі вони відчувають гостру необхідність простого людського співчуття, уваги. Ми дуже раді, що опинилися під патронатом такої чуйної людини, як Олександр Шамардін, адже, окрім постійного сприяння у нагальних питаннях функціонування закладу, він дбає про змістовне дозвілля наших підопічних. Усі визначні події та свята знаменні чудовими концертами, частуванням та обов’язковим особистим привітанням депутата. Традиційними вже стали концертні програми від вихованців НВО №1, запрошення запального колективу "Киньте все, гармошка грає!" та інших. Все це дужа важлива частина життя наших мешканців.

Слід зазначити, що привітання та подарунки отримують щорічно до 9 Травня всі ветерани й учасники ВВВ, що мешкають як в інтернаті, так і у зазначених мікрорайонах.

Добре відгукуються про свого депутата й мешканці.

– На вулиці Хабаровській я живу вже багато років, – каже завідуючий одним з будинків на вулиці Хабаровській Василь Болокан, – і можу прослідкувати, як змінилася вона завдяки Олександру Сергійовичу протягом останнього часу. Якщо говорити про 2013 рік, він теж приніс немало звершень. Олександр Шамардін сприяв тому, щоб з бюджету було виділено кошти на капітальний ремонт покрівлі п’ятиповерхового будинку на вулиці Хабаровській 5, корпус 1. Також на нашій вулиці облаштоване освітлення спортивного майданчика та пішохідної доріжки. За сприяння депутата розчищено від порослі територію вздовж дороги по вулиці Мечникова. Особливо слід відзначити відкриття третьої депутатської приймальні та дільничного пункту міліції на Хабаровській, 7. Будучи корінним жителем Кущівки, я точно знаю, що вона не є найбільш безпечним районом, тож можливість звернутися на місці до представників закону дуже слушна. А ще хочу розповісти, як у нас відзначають День мікрорайону. Це велике свято для всіх мешканців. Наш депутат започаткував цю традицію у 2010 році. З тієї пори вона набуває все більших масштабів та розмаху. Обов’язковим є великий концерт за участі учнів НВО №1, запрошених гостей, музичних гуртів, веселі конкурси та розваги, смачне частування. Тут панує особлива атмосфера. Люди згуртовуються, спілкуються, веселяться.

Що вже зробив депутат на окрузі, розповіли нам і мешканки приватного сектору – голови квартальних комітетів № 14, № 15, № 16 Алла Храмченко, Валентина Хромушкіна Зінаїда Антошина. Від них ми дізналися про те, що на сьогоднішній день розроблено проектно-кошторисну документацію на відновлення мережі зовнішнього освітлення на вулицях Тамбовській, Житомирській і Десантників (на 15 лиспопада на Тамбовській освітлення вже відновлено). Це стало можливим завдяки тому, що за сприяння Олександра Шамардіна та підтримки депутатами на сесії Кіровоградської міської ради було передбачено кошти в бюджеті-2013 для здійснення вищезгаданого проекту.

Як виявилося, в житті цих мікрорайонів є й кілька сумних сторінок. Якісь вандали знищили огорожу спортивного майданчика на вулиці Тульській, яка була встановлена у 2012 році. Депутату довелося докласти чималих зусиль для її відновлення. Але тепер майданчик знову має належний вигляд. До того ж, туди було проведено освітлення, і тепер діти мають змогу грати у футбол та займатися на гімнастичних снарядах і вечорами.

Ще одним прикрим епізодом стало викрадення гойдалки на дитячому майданчику по вулиці Генерала Родимцева, встановленому на кошти, виграні у конкурсі "Майданс". Депутат одразу відреагував на прохання жителів, і новенька гойдалка вже прикрашає майданчик.

Проблемою приватного сектору була відсутність місць для розміщення оголошень. Стараннями Олександра Шамардіна вихід було знайдено, і тепер на дев’яти зупинках, біля супермаркету "АТБ" та магазину "Гурман" з’явились дошки оголошень.

Завдяки депутату мешканці Кущівки та Катранівки долучаються до багатьох акцій та ініціатив Президента України. В рамках акції "Чисте місто" Олександр Сергійович щорічно забезпечує необхідними для проведення суботників матеріалами та інструментами не лише підшефні заклади, а й мешканців приватного сектору та багатоповерхівок.

Оксана Колісник – мешканка будинку по вулиці Родимцева 85 – у цьому році разом з чоловіком і дитиною чудово відсвяткували День захисту дітей, відвідавши феєричне свято, організоване Олександром Шамардіним. У неї була можливість зустрітися з ним, і вона висловила йому щиру подяку за все. Адже лише у 2013 році у її будинку було зроблено капітальний ремонт покрівлі. Щорічно здійснюється закупівля фарби для підтримання у відповідному стані дитячого майданчика, що знаходиться у дворі згаданого будинку. Від імені мешканців жінка попросила встановити на майданчику додаткові гойдалки і гімнастичні снаряди, а також завезти пісок в пісочниці. На даний момент всі прохання виконано. На своїй черговій зустрічі з виборцями Олександр Сергійович доповів, що, обираючи бригаду для монтажу та встановлення снарядів на майданчику, спочатку хотіли доручити цю справу фахівцям з іншої області, але він наполіг на тому, щоб вибір зупинили на місцевих спеціалістах виробничого підприємства обласного товариства сліпих. Таким чином, вдалося поєднати дві добрі справи в одній – і дітей порадували, і місцевого виробника підтримали.

Ось так, не словом, а ділом депутат міської ради Олександр Шамардін виправдовує довіру, що висловили йому виборці. І вони про свій вибір не шкодують.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37771 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua