МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 12:47

Пробні тестування відбудуться в березні


Директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов повідомив, що перед основною сесією оцінювання, яка розпочнеться із середини травня, у березні відбудеться платне пробне ЗНО. Протягом двох днів у пунктах оцінювання щонайбільше можна буде скласти тренувальні іспити з двох предметів, за кожен з яких доведеться викласти по 84 гривні. Однак усі охочі зможуть також отримати тестові завдання і з інших предметів, які входять до переліку ЗНО. Випускники-пільговики матимуть змогу пройти безкоштовно тестування з одного предмета (щоправда, про це перед регіональним центром має поклопотати їхнє освітянське керівництво).

Зареєструватися для проходження необов’язкового пробного ЗНО на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти абітурієнти з Кіровограда й області зможуть протягом листопада. Для проходження ж обов’язкового для вступників до вищих навчальних закладів ЗНО під час основної його травневої сесії випускник повинен буде знову зареєструватися протягом січня – лютого наступного року вже на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Президент Кіровоградської асоціації "Громадські ініціативи" Любов Лук’янцева та директор ЗОШ № 24 Ірина Самохвал звернули увагу присутніх на щороку більшу кількість пільговиків, які потрапляють до ВНЗ без зовнішнього незалежного оцінювання. Через це до вищих навчальних закладів не проходять навіть ті випускники, які здобувають на ЗНО ледь не максимально можливі двісті балів. Тож, аби змінити ситуацію, громадські організації разом з батьками випускників мають ініціювати перед законотворцями й чиновниками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України внесення змін до порядку проведення ЗНО.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36558 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua