МЕНЮ


2 листопад 2015 - 12:56

Професійні якості, на які звертають увагу іноземні роботодавці


Доступна робота за кордономВід трудових кадрів залежить успіх усієї фірми. Тому кожний керівник підприємства бажає набрати команду працівників, які би максимально ефективно і якісно виконували покладені на них функції.

Досвід чи освіта?
Спостереження за процесами працевлаштування у різних країнах світу показали, що роботодавці в першу чергу звертають увагу на особисті і професійні здібності майбутніх працівників. В то й же час якість і тип освіти керівників цікавлять дещо менше. Зрозуміло, що для високооплачуваних вакансій важливо, якимвузомвиданий диплом. Та для крупних компаній більше значення має поєднання фахових здібностей і деяких рис характеру.

Відповідальність
Це одна з найважливіших якостей, якою має володіти кожен претендент на роботу. Кандидат повинен вміти самостійно приймати рішення і нести відповідальність за результати своєї діяльності. Будь-яка офіційна робота в Швеції, Франції, Англії, Німеччині, Люксембурзі, Швейцарії та в інших країнах з стійкою економікою – це не просто вакансія з хорошими умовами праці. Керівники великих компаній ретельно відбирають іноземних кандидатів, велику увагу звертаючи саме на відповідальність претендента. Працівник повинен оперативно і якісно виконувати завдання, створюючи позитивний імідж компанії.

Знання іноземної мови
Для офіційної роботи за кордоном ця якість просто необхідна. Навіть у кращих спеціалістів затребуваних професій без володіння мовою немає шансів легально працевлаштуватися. Лише низько кваліфікована робота в Ізраїлі, Польщі, Росії надається іноземцям, які не знають жодної іноземної мови. Тому тим, хто планує кар’єрний розвиток за кордоном, варто пройти спеціальні мовні курси.

Трудолюбство
Ця якість цінна не лише роботодавцям. Мігрант, який не боїться багато працювати, очевидно зможе знайти хороше місце праці. А якщо врахувати, що робота в Бельгії, Швеції, Англії та інших розвинених європейських країнах оплачується на високому рівні, то любителі працювати із завзяттям мають можливість заробити великі гроші.

Знання комп’ютерних технологій
Сфера інформаційних технологій постійно розвивається, щоб полегшити людям працю. На всіх підприємствах обов’язковою складовою організації роботи є комп’ютерне обладнання і програми. Тому базове володіння ПК в наш час являється одною з основних вимог більшості роботодавців.

Готовність постійно вчитися
Крупні міжнародні компанії зацікавлені у прогресивних працівниках, які легко засвоюють нову інформацію і прагнуть професійно розвиватися. Інколи трапляється так, що кандидат має недостатньо професійних навиків та знань. Але за час стажування претендент може проявити неабиякі здібності.
Отож, якщо у Вас є потреба радикально покращити своє матеріальне становище, то завітайте на наш сайт -
http://www.bezkordoniv.com.ua/.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35197 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua