МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 11:25

Прогавили, а потім ловили із собаками


Про затримання 23-річного жителя Олександрійського району, обвинуваченого в скоєнні ряду крадіжок та пограбувань, який, до всього, утік з-під варти, повідомила нещодавно прес-служба облуправління МВС.

Ловили негідника, за її інформацією, із залученням бійців "Беркуту" та міліціонерів-кінологів. Власне, завдяки собаці його й піймали.

При цьому прес-служба не уточнила, за яких обставин злочинець перед останнім затриманням накивав п’ятами з-під варти. Заповнюючи цю інформаційну прогалину, повідомимо, що втік він із лікарні, де перебував через травми (мабуть, пошкодив собі члени при ДТП, в яку потрапив перед затриманням). Охороняли арештанта в палаті аж троє міліціонерів-конвоїрів, про всяк випадок скувавши його руки "браслетами". А одного ранку стражі прокинулися і не застали в ліжку об’єкта своїх пильнувань. Зрозумівши, що проспали його, одразу зателефонували на роботу, в міліцію…Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36186 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua