МЕНЮ


10 вересень 2012 - 11:15

Прокуратура Голованівського району поновлює права підприємців


Безпідставні перевірки суб’єктів господарювання з боку районного центру зайнятості виявлені прокуратурою Голованівського району Кіровоградщини.

Реагуючи на повідомлення телефонної «гарячої лінії», прокуратурою проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» у роботі названої державної структури. Встановлено, що перевірки суб’єктів господарювання на території району працівниками Голованівського районного центру зайнятості нерідко проводяться безпідставно. Навіть не повідомляють про їх проведення. Жодному суб’єкту господарювання не було вручено копій документів з цього приводу. В направленнях на перевірку не вказується ні назва підприємства, де вона має проводитися, ні перелік питань, що підлягають перевірці тощо. Звертає на себе увагу й факт кількаразової незаконної перевірки одного й того ж підприємства протягом місяця. Все це призводить до перешкод у підприємницькій діяльності.

Прокуратурою району внесені подання до Кіровоградського обласного центру зайнятості та Головного управління ПСЗН Кіровоградської обласної державної адміністрації. В цих документах прокурорського реагування, зокрема, міститься вимога поновлення порушених прав приватних підприємців, а також притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.

Нагадаємо, що діяльність по виключенню випадків незаконного втручання контролюючих органів та органів влади у діяльність підприємств, установ та організацій, інших господарюючих суб’єктів триває на території всієї Кіровоградщини. Тому принагідно нагадуємо про функціонування в прокуратурі області телефону «гарячої лінії» 27 63 10. Сюди або безпосередньо до прокурора відповідного регіону може звернутися кожен, хто потерпає від незаконних дій контролерів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41381 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua