МЕНЮ


9 березень 2010 - 11:52

Прокуратура зекономила держбюджету 3,4 мільйона гривень


У Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді за участю прокуратури Кіровоградської області завершився розгляд двох справ, предметом у яких були позовні вимоги одного з товариств з обмеженою відповідальністю області до Державного бюджету України про стягнення 3,4 мільйона гривень бюджетного відшкодування ПДВ.
У вказані справи у порядку представництва інтересів держави у сфері функціонування бюджетної системи вступила прокуратура Кіровоградської області після того, як Кіровоградським окружним адміністративним судом було ухвалено незаконні рішення про задоволення позовів товариства та відшкодування йому ПДВ у сумі 3,4 млн. грн., що нібито незаконно упереджено податковою інспекцією.
Захищаючи інтереси держави, прокуратура області оскаржила у апеляційному порядку рішення адміністративного суду у цих справах. Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом 4 лютого 2010 року апеляційні скарги заступника прокурора області та Олександрійської ОДПІ задоволено, оскаржувані рішення скасовано, позови товариства залишено без розгляду. Ухвали суду набрали законної сили з дня їх прийняття.
аким чином, за втручання прокуратури області упереджено безпідставне стягнення з державного бюджету 3,4 мільйона гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34495 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua