МЕНЮ


4 жовтень 2002 - 08:01

Пропозицію щодо розгляду на сесії міської ради питання про зниження цін на хлібобулочні вироби у місті Кіровограді було НЕ прийнято


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Про результати поіменного голосування про розгляд на сесії міської ради питання про зниження цін на хлібобулочні вироби у місті Кіровограді.

Всього присутніх депутатів: 47
Голосували: 47


При підрахунку голосів встановлено:
ПРОГОЛОСУВАЛИ:
ЗА (25):
Кролевець А.В., Жебелєв О.В., Кислун А.О., Крившенко О.Г., Перевозник А.А., Кочерженко Ю.М., Шаров Ю.Ф., Садовий М.І., Андреєва Л.М., Неділько С.М., Ніколаєнко В.Г., Чуб В.П., Сергійчук А.В., Лунгол О.В., Гнибіденко О.І., Цуканов М.М., Ляхов О.В., Волканов В.А., Онул М.Л., Волков І.В., Бєлов В.В., Хільченко С.В., Смиченко А.О., Андреєв В.І., Овчар П.А.
ПРОТИ (16): Мазур С.В., Кравчук Д. В., Чабаненко Є.М., Борисова М.М., Зюзь Р.О., Бабич Ю.М., Ануфрієв В.С., Страхаль О.С., Трав'янко О.І., Мажарова Л.С., Лось А.Ф., Ксенич В.М., Перкіна Л.І., Бабак С.С., Аколішнов Л.М., Чигрін М.С.
УТРИМАЛИСЯ (6): Касьянова В.С., Гамальчук М.П., Катренко А.М., Шинкаренко Л.С., Мільто О.А., Балугланова Т.Л.

Таким чином, пропозицію щодо розгляду на сесії міської ради питання про зниження цін на хлібобулочні вироби у місті Кіровограді було не прийнято.

Голова лічильної комісії М.ОНУЛ
Секретар лічильної комісії О.КРИВШЕНКО
Члени лічильної комісії В.БЄЛОВ, Р.ЗЮЗЬ, Л.ПЕРКІНА
27 вересня 2002 року

(Друкується на виконання протокольного доручення третьої сесії)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40115 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua