МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:16

“ProZorro” для нас “обрала” тролейбуси дніпровського виробництва


10 жовтня відбувся аукціон щодо закупівлі двадцяти нових тролейбусів для Кропивницького.
Відповідно до висунутих умов, тролейбуси мали бути великої місткості, з низьким рівнем підлоги та відкидним трапом, тобто пристосовані для пасажирів з обмеженими можливостями За результатами аукціону електронною системою "PROZZORO" переможцем з мінімально запропонованою ціною на закупівлю 20 нових тролейбусів визначено ТОВ "ДУОТРАНС", яке пропонувало тролейбуси „ДНІПРО-Т 103”.
Виробник тролейбусів „ДНІПРО-Т 103” – Державне підприємство „Виробниче об’єднання „Південний машинобудівний завод” ім. О.М. Макарова” (м. Дніпро).
Ці тролейбуси пройшли випробування у Дніпрі на початку минулого року. Ось які відгуки про них пишуть дніпровські та всеукраїнські ЗМІ: "Машини мають гарний сучасний дизайн кузова, який був розроблений фахівцями німецької компанії "Неоплан". Просторий та комфортний салон має 25 м’яких сидінь, ще 82 пасажири можуть їхати стоячи, є місце для пасажира у візку.
Для заїзду візочників передбачена спеціальна платформа з підйомним пандусом. Ці тролейбуси надзвичайно зручні в експлуатації та економні. На них встановлена терристорно-імпульсна система керування, що дозволяє економити до 30 відсотків електроенергії у звичайному режимі роботи. А на спусках завдяки рекуперативному приладу тролейбус не споживає, а виробляє електроенергію, яку подає у мережу. Для комфорту водія в кабіні встановлено кондиціонер, панель керування – з монітором, що дозволяє контролювати ситуацію у всіх вузлах машини з місця. Влітку пасажирів охолоджує кондиціонер, а взимку зігрівають чотири електрокалорифери".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3329 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua