МЕНЮ


23 березень 2010 - 11:31

Ракетне пальне шахти не використовують!


В ході наради Микола Сухомлин отримав вичерпні відповіді на запитання стосовно можливості можливості використання при проведенні вибухових робіт на уранових шахтах елементів утилізації ракетного пального. Головний інженер комбінату Віктор Пухальський зазначив, що комбінат працює виключно з сертифікованою вибухівкою, яка використовується строго у відповідністю з екологічними і технологічними нормами. Проведення будь – яких експериментів з вибухівкою неможливе, внаслідок жорсткого контролю з боку відповідних служб і органів, а за проведенням вибухових робіт здійснюється позмінний і поденний моніторинг.

Микола Сухомлин взяв участь у обговоренні теми підготовки кадрів для гірничо - видобувної галузі області, яку підняв виконуючий обов’язки директора Інгульської шахти Равіль Агліулін. Вже зараз спостерігається дефіцит інженерно – технічних працівників, що невдовзі позначиться на діяльності Новокостянтинівської шахти, для якої необхідно підготувати сотні кваліфікованих робітників. З цим завданням може впоратися ДП «СхідГЗК» і ніхто інший, як і з виконанням обсягів робіт і освоєнням коштів на Новокостянтинівській шахті, запевнив гостя генеральний директор комбінату Олександр Сорокін.

Сергій ПОЛУЛЯХ, начальник відділу зв’язків з громадськістю Інгульської шахти.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35331 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua