МЕНЮ


18 березень 2018 - 10:20

Реконструкція Набережної проходитиме поетапно


13 березня у міській раді Кропивницького відбулось засідання робочої групи з вивчення питання комплексної реконструкції набережної річки Інгул від вулиці Михайлівської до вулиці Київської.
На засіданні під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка було розглянуто нагальні завдання з благоустрою та реконструкції набережної. Зокрема, колишній головний архітектор області Володимир Рак зазначив, що необхідно обстежити інженерні мережі вздовж набережної. Він звернув увагу на те, що теплотраса вздовж річки вже не виконує повністю свого призначення з опалення домівок містян, бо чимало з них перейшли на автономне опалення. Наголосив і на загрозі підтоплення Ковалівки, і на необхідності спрямувати всі стічні води в один загальний колектор. Досвідчений архітектор запропонував уздовж набережної облаштувати велодоріжку, у районі дитячої спортивної школи – розмістити якомога більше спортивних майданчиків, а пішохідні містки на Інгулі обстежити і де це необхідно – відремонтувати.
Керівник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко зауважив, що тепломережа потребує серйозного ремонту. А керівник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Валентина Давидчук повідомила про заміну водопровідних мереж у межах набережної від вулиці Пашутінської до вулиці Пушкіна. Це буде зроблено за кошти Світового банку. Нині підприємство купує необхідні матеріали, а мінятиме труби влітку.
– Ми говоримо про виділення фінансування на благоустрій набережної, але для початку треба провести комплексний аналіз усіх інженерних комунікацій, – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін. – А вже після аналізу стану всіх мереж можна проводити благоустрій, але лише на тих ділянках, які не потребують ремонту.
Наприкінці засідання члени робочої групи отримали технічні завдання, а Олександр Грабенко запропонував зібрати наступну технічну нараду найближчим часом для подальшого обговорення і розроблення техніко-економічного обґрунтування проекту реконструкції набережної річки Інгул.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40471 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua