МЕНЮ


13 листопад 2013 - 13:07

Робимо офіс зручним і затишним


У пошуку комфортного місця проживання людина здатна міняти райони, міста, країни і навіть континенти. І в порівнянні з цією відносною легкістю переміщення в просторі йому невтямки, що пастка у вигляді дратівливих побутових дрібниць - незручного стільця, громіздкого стіл - може підстерігати його в самому несподіваному місці, місці його роботи. І вже навряд чи комусь прийде в голову міняти роботу за такою, на перший погляд, незначної причини. Тим часом, фахівці наполягають: дискомфорт в робочий час безпосередньо впливає на результат. Іншими словами - якщо співробітник відчуває себе незатишно, виконувати свої обов'язки він буде упівсили. Грамотні далекоглядні керівники передбачили такий поворот подій багато років тому, з появою у нас перших офісів, що працюють «за західним зразком». Розумні і прозорливі меблевики, зі свого боку, тоді ж зрозуміли: витримати конкуренцію здатний тільки якісний продукт. Що є якість, коли мова йде про офісних меблів?

Перш за все, підвищена міцність: легко уявити, наскільки високе навантаження щодня витримують офісні дивани і стільці. Важливий комфорт: крісло, в якому керівник проводить багато годин підряд, не повинно ставати причиною болів в спині і втоми в попереку. Третій фактор - ергономічність. Простір офісу слід використовувати з максимальною ефективністю, але разом з тим столи, стільці, шафи ні в якому разі не повинні захаращувати приміщення і заважати співробітникам. І, нарешті, момент, який комусь може здатися не настільки важливим, але який в більшості випадків грає першорядну роль в організації роботи компанії: зовнішній вигляд меблів. Твердження, що людину зустрічають по одягу, цілком справедливо і для меблів.

Від того, яке враження справить на офіс відвідувача, багато в чому залежить подальше співробітництво; навряд чи незграбні столи та стільці модельного ряду минулого століття здадуться комусь привабливими. Таке гнітюче видовище позначиться на іміджі компанії самим негативним чином. Які меблі вибирають вітчизняні бізнесмени? З деяких пір тенденція замовляти меблі у закордонних меблярів, як і тенденція економити і купувати столи та стільці у неперевірених виробників, практично віджила себе. Сьогодні оптимальним варіантом і ознакою хорошого тону вважається офісні меблі великих російських фабрик, які заробили солідний авторитет завдяки вдалому співвідношенню якості, стилю та ціни.

Спонсор цієї статті вебсайт krisla.Info - меблі для офісу у Києві
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34629 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua