МЕНЮ


28 вересень 2012 - 13:24

Робочі місця мають бути легальними, а зарплата - не нижчою від мінімальної


На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

Основне питання, що розглядалося, – легалізація у Кіровограді робочих місць та заробітних плат. Як повідомила начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко, обласною програмою "Центральний регіон-2015", міськими програмами розвитку Кіровограда до 2015 року та зайнятості населення у 2012 році передбачено створення в обласному центрі 3765 робочих місць. З початку року уже створено 4005 робочих місць, що становить 106,4 відсотка до річного показника. Ліквідовано 3110 робочих місць, таким чином загальна кількість створених робочих місць перевищила число ліквідованих на 895 одиниць.

Найбільше робочих місць створено в галузях торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та речей особистого вжитку (48,2 відсотка). Лідерами серед фізичних та юридичних осіб у цьому плані є ДП ДГ “Елітне” , обласна лікарня, ТОВ “Технічне програмне рішення”, підприємці Валерій Леонов, Наталія Полторак та Олена Боцюляк.

Значна частина із числа створених робочих місць, а саме 376, створено шляхом легалізації тіньової зайнятості. Це вдалося завдяки спільним зусиллям міської та районних робочих груп, податкової служби, управління ПФУ в місті, територіальної державної інспекції з питань праці. Водночас, за словами Олени Осауленко, проведення виїзних рейдів та обстежень робочими групами ускладнюється кількома факторами: це, по-перше, мораторій на перевірки податковими органами фізичних осіб – підприємців, а, по-друге, виконання доручення Президента України щодо зменшення тиску правоохоронних та контролюючих органів на бізнес.

Олександр Саінсус націлив керівників виконавчих органів на безумовне підвищення ефективності роботи з підприємцями щодо легалізації робочих місць. Наше головне завдання, підкреслив міський голова, – ліквідувати нелегальну трудову діяльність і забезпечити виплату заробітної плати не нижче мінімально встановленого законодавством рівня. Задекларований урядом курс на зниження тиску контролюючих органів на українських підприємців, наголосив Олексадр Саінсус, зовсім не означає, що вони дістали право порушувати закон.

– Ведіть бізнес чесно, не виплачуйте заробітної плати в конвертах і можете бути певними, що вас не турбуватимуть зайвими перевірками, – порадив міський голова кіровоградським бізнесменам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34988 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua