МЕНЮ


23 квiтень 2021 - 19:34

Розкажи про обронців Батьківщини!
На нараді під головуванням секретаря Кропивницької міської ради Олега Колюки присутні склали план підготовки до відзначення Дня пам’яті й примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Комунальні підприємства обласного центру упорядкують території біля пам’ятників та пам’ятних знаків, меморіальних дощок, місць поховання, що увічнюють пам’ять про події часів Другої світової війни. Буде поновлено написи на плитах могил на Фортечних валах, вичищено під'їзні шляхи до кладовищ.

– Обов’язково необхідно забезпечити вручення грошової допомоги ветеранам війни та громадянам інших пільгових категорій, – зазначив Олег Колюка. – Це наша традиція, і ми маємо її продовжувати.

Управління освіти міськради ініціювало проведення родинного дослідження «Історія поколінь». Кожен охочий взяти участь у цьому проєкті має розповісти, демонструючи фотографії, нагороди, можливо, фронтові листи, що він знає про героїв своєї родини, які воювали, захищаючи країну від загарбників. Це можуть бути окремі фронтова історія, історія подвигу, історія життя протягом війни або якась цікавинка, що доповнить спільну історію розгрому нацистської Німеччини.

Сьогодні Україна знову відстоює свою свободу і незалежність. Зі зброєю в руках на сході захищають рідну землю онуки і правнуки солдатів Другої світової. Розповісти можна і про них, адже час і пам’ять об’єднують героїв, які не вмирають.

Відео може бути відзняте на телефон, фотоапарат, відеокамеру тощо й тривати не більше двох хвилин. У ньому має міститися коротка розповідь із демонстрацією фотографій, нагород, пам’ятних речей ваших родичів, що воювали чи воюють зараз. Розповідати фронтові історії можна усією родиною. Чим більше учасників розповідей, тим буде цікавіше. Викласти відео потрібно на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», долучившись до сторінки управління освіти міської ради з хештегом #istoriyapokolin#. Найкращі відео буде розміщено на сайті та фейсбук-сторінці міської ради й продемонстровано на місцевих телеканалах.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37056 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua