МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:48

Її розшукували три роки


Видаючи себе за працівника то газової служби, то водоканалу, то органів місцевого самоврядування, Ірина Ш. виманювала у довірливих пенсіонерів гроші. Наприклад, торік у червні шахрайка прийшла до мешканки будинку № 36 по вулиці Комарова і, представившись працівницею виконавчих органів Кіровоградської міської ради, запропонувала послуги зі встановлення автономного опалення на пільгових умовах. Віддавши незнайомці передоплату в розмірі 1400 гривень, пенсіонерка так і недочекалася "автономки".

А у квітні нинішнього року пенсіонер з будинку № 12 по вулиці Героїв Сталінграда віддав 400 гривень жінці, яка, представившись співробітницею підприємства, що торгує опалювальним обладнанням, запропонувала газову плиту за прийнятною ціною. Тепер потерпілий має упізнати в шахрайці Ірину Ш.

Така ж процедура чекає на літню жінку з будинку № 25 по вулиці Калініна, яка минулого місяця віддала молодиці, що відрекомендувалася працівницею водоканалу, 500 гривень, паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, а також копію свідоцтва про смерть чоловіка. Ірина Ш. ошукала пенсіонерку, заявивши, що та винна водоканалу за послуги.

Як повідомив відділ зв’язків з громадськістю облуправління МВС, міліціонери з Кіровського райвідділу затримали шахрайку на гарячому, під час отримання 4500 тисяч гривень. Правоохоронцям відомо про близько сорока злочинів, скоєних нею. Та цілком можливо, що не всі ошукані Іриною Ш. повідомили про свою ганьбу в міліцію. Тому правоохоронці просять усіх, хто постраждав від "працівниці водоканалу" ("газової служби", "міськвиконкому" тощо), подати заяви в міліцію.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36912 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua