МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 14:41

Ще один місток з’єднає береги Інгулу


На останній сесії депутати Кіровоградської міської ради виділили 500 тисяч гривень на будівництво пішохідного містка через річку Інгул. Про спорудження цього об’єкта розповів начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч:

– Довжина цього містка буде близько 28 метрів. Двоблочна конструкція без опорної частини з’єднає береги річки в районі вулиці Каховської – від вулиці Пушкіна до обвідного каналу в районі ЗОШ №4. Проект розробили спеціалісти ПАТ “Кіровоградагропроект” за рахунок благодійних внесків, і він, згідно з чинним законодавством, переданий на експертизу до державного підприємства “Укрдержбудекспертиза” в Кіровоградській області. Тож на сьогодні кошторисна вартість об’єкта уточнюється.

Управління містобудування та архітектури міської ради видало містобудівні умови та обмеження на будівництво містка, на основі яких виготовлена проектно-кошторисна документація. Вже надійшли пропозиції на виконання робіт від двох підрядчиків – підприємств “Стальмонтаж” та “Гідроспецбуд”. Перше підприємство займається виготовленням та монтажем металевих конструкцій, а друге будувало набережну Інгулу. Тож їх спеціалісти мають значний досвід у виконанні зазначених робіт.

Тривалість спорудження містка залежатиме від того, як швидко відбудеться експертиза, та від погодних умов. Але вже найближчим часом розпочнеться виготовлення металевих конструкцій, на що планується витратити три – чотири тижні. Думаю, що до кінця року місток буде споруджений.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3457 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua