МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 14:08

Селище Гірниче відзначило своє 50-річчя


18 жовтня селище Гірниче, що у Кіровограді, святкувало свій 50-річний ювілей.

Зважаючи на складну ситуацію у країні, свято не було гучним, але на центральному майдані селища панував піднесений настрій.

Ювілей селища розпочався зі святкового ярмарку. Виробники сільськогосподарської продукції порадували гірничан широким асортиментом і досить доступними цінами.

Згодом свято перемістилося у місцевий оновлений парк. Мешканців Гірничого прийшли привітати народний депутат України Станіслав Березкін, єпископ Кіровоградський і Голованівський Марк, депутат Кіровоградської міської ради Андрій Кролевець, поетеси Антоніна Корінь та Валентина Кондратенко, почесні жителі мікрорайону. Андрій Кролевець, який сам є корінним мешканцем селища, нагадав учасникам свята історію створення Гірничого.

– У вже далекому 1964 році тут оселилися мужні люди – гірники, які і дали поселенню сучасну назву – Гірниче. За 50 років воно стало духовним, культурним і освітнім центром Кіровограда – і це заслуга всіх гірничан, – сказав Андрій Кролевець.

Владика Марк відслужив молебень за мир у нашій країні. А святковий день продовжився цікавим концертом, виставками місцевих народних умільців, дитячими конкурсами та розвагами.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34667 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua