МЕНЮ


15 листопад 2013 - 13:29

Сергій Ларін: Ми довели, що здатні працювати єдиною командою


У суботу в приміщенні обласної філармонії відбулася ХХVІІ конференція Кіровоградської обласної організації Партії регіонів.

На конференеції обговорювалися хід реалізації програми "Центральний регіон-2015" та місцеві проблеми.

– Президент України Віктор Янукович пов’язує майбутнє України з нашим регіоном, де у владних структурах та на підприємствах працює ефективна команда Партії регіонів, – підкреслив у своєму виступі голова обласної парторганізації Сергій Ларін. – Підтвердженням тому є народження на кіровоградській землі ряду доленосних ініціатив глави держави, які мають значення не лише для розвитку області, а й всієї України.

Сергій Ларін поставив перед учасниками партійного зібрання вимогу – і надалі конкретними справами виправдовувати високу довіру Президента і громадян, котрі довірили відродження Кіровоградщини представникам Партії регіонів.

– Ми доводимо, що здатні вирішувати питання будь-якої складності, бути відповідальною політичною силою, єдиною командою, – підкреслив він. – Глава держави очікує від нас сумлінного виконання соціальних ініціатив.

Характеризуючи стан справ в області, Сергій Ларін високо оцінив і підтримав діяльність свого однопартійця – Андрія Ніколаєнка на посаді голови облдержадміністрації.

Сам Андрій Ніколаєнко наголосив на відповідальность керівника кожної території за виконання програми "Центральний регіон-2015". Свою вимогу він підкріпив власним прикладом: як депутат обласної ради, взяв під свою опіку два соціально значимих проекти – запровадження в області системи ранньої діагностики та "Історія рідного краю". Він також запропонував своїм колегам – депутатам обласної ради стати кураторами інших важливих напрямків діяльності: програми "Стоп, радон", "Соціальний магазин", "Світла Кіровоградщина", "Дитячі майданчики" та інших програм.

Відбулася також прес-конференція Сергія Ларіна, на якій він окрему увагу приділив питанню реформування маршрутної мережі Кіровограда. За його словами, уже розпочалася робота над створенням нового маршруту – центрального.

– 85 відсотків звернень на "гарячу лінію" – це скарги на те, що скасували маршрути №№, 9а і 50, – зазначив він. – Ми прийняли рішення створити новий, центральний маршрут, який дозволить розв’язати проблему. На ньому працюватимуть сучасні автобуси на 30 – 40 посадкових місць. Вони будуть обладнанні GPS-навігаторами, а інтервал руху буде не більше п’яти хвилин.

Контрольний строк запуску нового маршруту – 1 грудня. Андрій Ніколаєнко уточнив, що новий маршрут планується посилити електротранспортом.
15 листопад 2013 - 14:18
руслан (вст)

п,и,з,д,и,т,ь вы одна команда

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35714 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua