МЕНЮ


9 квiтень 2010 - 17:35

Сергій Ларін - новий керівник області


Наступного дня у сесійній залі обласної ради відбулось представлення нового голови. Цю почесну місію виконав міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов. Він подякував Володимиру Мовчану, який протягом шести місяців головував на Кіровоградщині, за активну працю, наголосивши, що його досвід, напрацювання у плані розвитку економіки краю обов’язково стануть у нагоді і для нової команди керівників, а також відзначив, що передача влади в Кіровоградській області відбулася цивілізовано.

Представляючи Сергія Ларіна, Анатолій Толстоухов підкреслив, що нові керівники області – це одна із складових системної кадрової політики нової коаліції, і вона не сумісна з люстраціями.
Сергій Ларін наголосив, що попри усілякі труднощі у розвитку області, він категорично не згоден із тими, хто називає область «депресивною», тому він докладе максимум зусиль, щоб Кіровоградська область стала прогресивним регіоном України.

Серед першочергових завдань Сергій Ларін визначив формування професійної вертикалі, ефективного державного управління на території області, формування обласного бюджету, який буде орієнтований не на виживання, а на розвиток території, розробку програми інвестиційного розвитку Кіровоградщини. Обласна влада також буде націлена на виконання передвиборчої, а тепер програмної обіцянки Президента щодо подолання бідності. Вивільнити частину бюджетних коштів допоможе сувора їх економія, зокрема 20-відсоткове скорочення видатків на утримання місцевих адміністрацій. Одним із основних своїх завдань Сергій Миколайович вбачає у жорсткій боротьбі з корупцією та зловживаннями:

– Безладу та «безпредєлу» в області не буде. Буде чітка вертикаль влади, а послідовна та принципова боротьба з корупцією дозволить, так би мовити, зашити кишені чиновникам. – сказав він.

Також новий голова ОДА пообіцяв дотримуватись прозорої інформаційної політики, а саме щотижня звітувати перед мешканцями області на обласному телеканалі у форматі: 20 хвилин – монологу і 40 хвилин – відповіді на запитання глядачів. Так прцюватимуть і його заступники, адже кожен мешканець області повинен знати про чіткі кроки влади по розвитку Кіровоградщи.

Не оминув увагою Сергій Ларін і питання, що стосувалось кадрової політики, майбутніх призначень. Всі кадрові призначення, сказав він, будуть погоджуватись з головою облдержадміністрації, найближчим часом завершиться формування виконавчої вертикалі влади. Більшість працівників державних структур залишаться на своїх місцях, але не обійдеться без нових призначень.

Для довідки. Сергій Миколайович Ларін – народний депутат чотирьох (III, IV, V та VI) скликань, член Президіума політради Партії Регіонів
Народився 11 січня 1962 року в місті Харцизьку Донецької області. В 1990 році закінчич Харківський інженерно-педагогічний інститу, інженер-електромеханік. З 1981 року прцював на Харцизькому трубному заводі. У 1990 році обраний депутатом Харцизької міської ради. У 1991-1996 роках працював головою комітету з молодіжної політики Харцизького міськвиконкому. В 1997-1998 роках пройшов шлях від консультанта до заступника начальника управління Донецької облдержадміністрації. З 1998 року чотири рази обирався народним депутатом України. У Верховній Раді четвертого скликання – голова підкомітету з міжнародно-правових питань Комітету з іноземних справ, член Рахункової комісії ВР. Нагорожений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Одружений, має доньку та сина.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36022 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua