МЕНЮ


7 червень 2012 - 15:50

Серйозний привід для гордості


Старший інспектор ВВМ УМВС України в Кіровоградській області капітан міліції Віталій Вовк майже 10 років віддав службі в органах внутрішніх справ. Та нині, окрім професійних досягнень, правоохоронець сміливо може пишатися і своїми спортивними здобутками. За кілька останніх років захоплення офіцера пауерліфтингом стало серйозним приводом для гордості.

Підтвердженням тому є численні нагороди найвищого ґатунку, здобуті Віталієм на Чемпіонатах України та навіть світу і звання майстра спорту міжнародного класу.

Нещодавно кіровоградський міліціонер повернувся з черговою перемогою із Чемпіонату світу WPA з пауерліфтингу та жиму лежачи, який проходив наприкінці травня у місті Луцьк Волинської області. У змаганнях взяли участь близько 350 спортсменів (чоловіків та жінок) із 15 країн світу, серед них і представники правоохоронних та силових відомств. Віталій виборов перемогу у своїй ваговій категорії до 90 кг і посів 2 місце в абсолютній першості.

Загалом «богатирський» вид спорту – це давня слабкість кіровоградця. Ще у юності він почав ним захоплюватися, потім деякий час займався гирьовим спортом. А близько трьох років тому знов повернувся до своєї пристрасті і серйозно взявся «за штангу». Нині Віталій тренується три рази в тиждень по півтори-дві години. Як результат – з кожними новими змаганнями скарбничка офіцера поповнюється новими медалями.

На запитання, як йому вдається знаходити час для свого захоплення, Віталій Вовк просто відповідає, що необхідно, в першу чергу, дійсно любити справу, якою займаєшся, не важливо професія це чи хобі. Тоді все вдаватиметься, а результати, отримані від своєї щоденної праці, і будуть найвищою нагородою.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41267 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua