МЕНЮ


25 квiтень 2021 - 18:06

Як економити на парфумах або що таке наливна парфумерія


Вишуканий аромат парфумів ефектно доповнює як вечірній, так і повсякденний образ. При вдалому виборі парфуму невагомий шлейф може розповісти про вас більше, ніж одяг, макіяж або хода. Головне, щоб аромат відповідав ситуації (сезону, часу доби, події) і звучав гарно. Але чи обов'язково купувати елітний парфум, здатний істотно вдарити по гаманцю? Зовсім ні! Красиво пахнути - не означає «витрачати купу грошей», незважаючи на те, що багато хто переконаний у протилежному. Як заощадити при виборі аромату?

Наливні духи: що це таке?

Розвінчаємо головний міф, пов'язаний з елітної парфумерією: купуючи продукцію розрекламованих брендів, ви платите за гучне ім'я і дизайнерський флакон, а не за ексклюзивну формулу парфуму. Іншими словами, виробник купує право на розміщення брендової символіки, але запатентована рецептура аромату може бути перепродана іншому замовнику (без порушення комерційної таємниці). Отже, популярна в наші дні наливна парфумерія - це якісні парфуми-версії, створені за формулою оригіналу. Їх низька вартість обумовлена ​​відсутністю дизайнерського флакона з привабливими словами «Dior» або «Chanel» на етикетці.


Переваги наливної парфумерії:

  • широкий асортимент (більше ніж 400 парфумів), в сукупності з вигідною ціною дає можливість спробувати аромати різних напрямків і брендів;
  • висока якість;
  • можливість самостійно вибрати обсяг флакона.

Звичайно, ніхто не застрахований від придбання підробки, тому купувати наливні духи краще у перевіреного виробника, що добре зарекомендував себе на ринку збуту. В Україні таким виробником є ​​компанія Royal Parfums.

Чому «Royal Parfums»?

Компанія продає тільки сертифіковану продукцію, здійснюючи доставку по всій країні. Стійкість ароматів - від 8 годин і вище (залежить від типу шкіри і сконцентрованості конкретного парфуму). Кампанія працює як з приватними клієнтами, так і з підприємцями, які зробили парфумерію своїм бізнесом. Магазин має супутні товари, які необхідні для подальшого перепродажу парфуму: атомайзери, каталоги парфумерії, тестеры. При замовленні 12 флаконів - безкоштовна доставка. Почати свій бізнес з «Royal Parfums» - легко!

Більше інформації за посиланням - https://royalparfums.com.ua

На сайті повний каталог ароматів з актуальними цінами. Також рекомендуємо звернути увагу на блог компанії, там можна знайти багато цікавої и важливої інформації.

Вдалих покупок!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42446 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua