МЕНЮ


16 сiчень 2013 - 17:05

Шкільне новосілля


Для жителів Старої Балашівки в Кіровограді на цьому тижні сталася знакова подія – у школі №15 відкрито сучасний, комфортний і просторий навчальний корпус.

Простора триповерхова будівля розташувалась на пагорбі біля старого приміщення школи. ЇЇ сучасне синьо-жовте оздоблення відразу привертає увагу перехожих, а з вікон навчального корпусу відкривається гарна панорама краєвидів сучасної Балашівки та Лелеківки.

На свято до учнів та педагогічного колективу школи завітали голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, міський голова Олександр Саінсус, керівники управлінь освіти облдержадміністрації та міської ради Ельза Лещенко і Лариса Костенко, депутати міської ради, будівельники, священнослужителі, батьки, представники громадськості.

– Ми доброю справою розпочинаємо Новий рік, – зазначив у своєму вітальному слові голова ОДА Андрій Ніколаєнко. – І не тільки для школи, яка має понад сторічну історію, а й для всього мікрорайону, тому що навчально-виховного комплексу, де був би затишний дитячий садок, комфортні умови для учнів початкових класів, для творчої роботи гуртків, батьки, педагоги, діти чекали не один рік.

Міський голова Олександр Саінсус привітав присутніх з непересічною подією, адже школи та дитсадки в нинішніх складних економічних умовах відкриваються нечасто. Тепер найменші мешканці цього мікрорайону міста матимуть змогу навчатись у прекрасних просторих класах та дошкільних групах, розвивати свої таланти.

Право відчинити двері новобудови символічним ключем було надано директору школи Ларисі Левченко та одному з найкращих учнів Вадиму Горобцю.

Після перерізання символічної стрічки Лариса Левченко показала гостям приміщення нового корпусу. На першому поверсі розміщено три групи дошкільного навчального закладу комбінованого типу, розраховані на 60 вихованців. Нині тут перебувають 26 діток.

– Згідно зі статутом школи, у нас передбачені групи комбінованого типу, де матимуть змогу отримувати освітні послуги діти з вадами мовлення та зору, – деталізувала майбутні умови роботи дошкільного закладу Лариса Левченко. – Ми маємо досвід роботи з дітьми з особливими потребами – другий рік інтегровано навчаємо дітей з вадами здоров’я, і наша школа була першою в місті, де були відкриті такі класи.

А зараз у розпорядженні малечі та педагогів – кілька просторих актових залів, де, окрім різноманітних урочистих заходів, можна проводити заняття музикою та хореографією, фізкультурою тощо; медичний блок, спальні, буфет.

Другий поверх відведений для учнів 1 – 4 класів. Тут також розміщені бібліотека та логопедичний пункт. На третьому поверсі облаштовані кімнати для занять гуртковою роботою, хореографічний зал та кабінет інформатики.

Гості познайомились з учнями другого класу, які у новій класній кімнаті разом із вчителькою Катериною Лукіною провели свій перший урок. Голова облдержадміністрації та міський голова, поспілкувались із батьками дошкільнят, а також учнями початкової школи й почули слова вдячності за омріяні дитячий садок і нову школу. На гостей закладу чекав приємний подарунок – пісні та колядки у виконанні вчителів й учнів, а також різдвяні іграшки, виготовлені дітьми.

Голова облдержадміністрації вручив директору НВО №15 сертифікат на новий комп’ютерний клас. Найменшим вихованцям закладу керівники області та міста подарували м’які іграшки, школярам – солодощі.

Олександр Саінсус зазначив, що, хоча сьогодні просторі світлі кімнати навчального закладу ще не обжиті їхніми маленькими господарями, але з часом тут все радикально зміниться – буде по-домашньому затишно і привітно від доброго настрою, що тут пануватиме.

Будівництво нового корпусу тривало з 2009 року по 2012 рік, але активна фаза робіт велася в останні два роки. Загальна вартість об’єкту складає більше 12 млн. грн., з яких 4 млн. грн. виділив міський бюджет.

Керівництво області й міста ставить перед собою ще одне завдання – відремонтувати старий корпус школи, який прилягає до нової будівлі.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36454 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua